Dziś mamy 3 października 2023, wtorek, imieniny obchodzą:

10 sierpnia 2022

III Mistrzostwa Polski Strażaków. Startowali funkcjonariusze z regionu

fot. pow.

fot. pow.

W dniu 7 sierpnia 2022 roku w miejscowości Kraśnik w województwie# lubelskim odbyły się III Mistrzostwa Polski Strażaków PSP w Triathlonie.

Zawody w dyscyplinie sportowej jaką jest triathlon zorganizowano w Kraśniku po raz dziewiąty. Chęć udziału na dystansie olimpijskim zgłosiło 113 zawodników z czego ponad 30 stanowili strażacy z całej Polski.

Do walki na trzech etapach 1,5 km pływania, 40 km roweru oraz 10 km biegu zostali oddelegowani również funkcjonariusze z województwa kujawsko-pomorskiego. Do reprezentacji powołano: st.kpt. Bartosza Walkowiaka z KP PSP Nakło, st.asp. Łukasza Kriegera z KP PSP Sępólno Krajeńskie oraz mł.asp. Krzysztofa Łopuszyńskiego z SP PSP w Bydgoszczy.

W wyśmienitej formie zaprezentował się strażak z Sępólna Krajeńskiego, który wygrał wśród strażaków i zdobył tytuł Mistrza Polski PSP z czasem 1:57:08. Strażak ze Szkoły Podoficerskiej PSP w Bydgoszczy wywalczył ostatnie miejsce na podium z czasem 2:06:38. Funkcjonariusz nakielskiej komendy st.kpt. Bartosz Walkowiak ukończył rywalizację na 15 miejscu z czasem 2:23:53 poprawiając swój zeszłoroczny start na Lubelszczyźnie o 8 minut. Zawody nad zalewem w Kraśniku obyły się na wysokim poziomie sportowym uczestników oraz w atmosferze bardzo dobrego przygotowania organizatorskiego.

Materiał: st.kpt. Bartosz Walkowiak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jaka powinna być waga szkolnego tornistra? Profilaktyka wad postawy

Pracownicy Państwowej Inspekcji Sanitarnej podejmują# wiele działań prozdrotownych. Dbają m.in. o profilaktykę wad postawy – sprawdzają i edukują w zakresie wagi tornistrów szkolnych uczniów.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Jabłka. Zaproszenie na samozbiory owoców

Z okazji Światowego Dnia Jabłka Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa zaprasza na# samozbiory tych owoców. Zachęcamy sadowników do włączania się do akcji, a konsumentów – do wizyt w sadach i samodzielnych zbiorów. Akcja trwa do końca października.

(czytaj więcej)
0

Zwiedzeni darmową próbką witamin. Przyszły rachunki za roczny zapas

Ponad 5 mln zł kary za manipulacje przy wysyłkowej sprzedaży #suplementów diety. Miały być darmowe próbki suplementów, a przychodziły rachunki za roczny zapas produktu wraz z subskrypcją. Prezes UOKiK nałożył ponad 5 mln zł kary na Natural Pharmaceuticals. Dodatkowo sankcje finansowe objęły także osobę zarządzającą spółką.

(czytaj więcej)
0

Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej. Stan realizacji w regionie

33 zadania poprawiające bezpieczeństwo #na przejściach dla pieszych oraz mające na celu budowę nowych ciągów dla pieszych i rowerzystów w regionie. Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej przyjęty do realizacji na lata 2021-2024 (PBID) koncentruje się na najmniej chronionych uczestnikach ruchu. Na wielu przejściach jest już bezpieczniej.

(czytaj więcej)