Dziś mamy 3 października 2023, wtorek, imieniny obchodzą:

17 września 2022

Igrzyska Dzieci. Rozegrano mistrzostwa w piłkę nożną

fot. Jakub Cegiełka

fot. Jakub Cegiełka

W piątek, 16 września na orliku przy Ośrodku Sportu i Rekreacji w # Szubinie odbyły się Mistrzostwa Gminy Szubin w piłce nożnej chłopców w ramach Igrzysk Dzieci.

Do rywalizacji przystąpiło 5 szkół. SP Rynarzewo, SP Kołaczkowo, SP Kowalewo, SP 2 Szubin oraz SP 1 Szubin. Drużyny rywalizowały ze sobą systemem "każdy z każdym". Bezkonkurencyjni okazali się chłopcy z Kołaczkowa, którzy w czterech meczach uzyskali komplet punktów, tracąc 1 gola w całym turnieju. Drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 1 w Szubinie. Na trzecim miejscu podium znalazła się SP nr 2 w Szubinie. SP w Kowalewie zajęła czwarte miejsce, a piąte miejsce uzyskała SP w Rynarzewie.

Skład zwycięskiej drużyny: Dorian Arugalski, Maciej Czerwiński, Oliwier Domański, Łukasz Jaśkiewicz, Dawid Kisiel, Bartek Kruzel, Maksymilian Galikowski, Bartek Mazur, Mikołaj Bucoń, Hubert Piątkowski.

Nauczyciel: Jacek Osiński.

materiał: Jakub Cegiełka

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    Luiza , w dniu 19-09-2022 16:02:00 napisał:

    A gdzie Czarni Nakło?

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Poduszka ze zdjęciem
40,00PLN
Zadaj pytanie
20PLN
Szkolenie z HACCP
59PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Budowa magazynów
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
0

Jaka powinna być waga szkolnego tornistra? Profilaktyka wad postawy

Pracownicy Państwowej Inspekcji Sanitarnej podejmują# wiele działań prozdrotownych. Dbają m.in. o profilaktykę wad postawy – sprawdzają i edukują w zakresie wagi tornistrów szkolnych uczniów.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Jabłka. Zaproszenie na samozbiory owoców

Z okazji Światowego Dnia Jabłka Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa zaprasza na# samozbiory tych owoców. Zachęcamy sadowników do włączania się do akcji, a konsumentów – do wizyt w sadach i samodzielnych zbiorów. Akcja trwa do końca października.

(czytaj więcej)
0

Zwiedzeni darmową próbką witamin. Przyszły rachunki za roczny zapas

Ponad 5 mln zł kary za manipulacje przy wysyłkowej sprzedaży #suplementów diety. Miały być darmowe próbki suplementów, a przychodziły rachunki za roczny zapas produktu wraz z subskrypcją. Prezes UOKiK nałożył ponad 5 mln zł kary na Natural Pharmaceuticals. Dodatkowo sankcje finansowe objęły także osobę zarządzającą spółką.

(czytaj więcej)
0

Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej. Stan realizacji w regionie

33 zadania poprawiające bezpieczeństwo #na przejściach dla pieszych oraz mające na celu budowę nowych ciągów dla pieszych i rowerzystów w regionie. Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej przyjęty do realizacji na lata 2021-2024 (PBID) koncentruje się na najmniej chronionych uczestnikach ruchu. Na wielu przejściach jest już bezpieczniej.

(czytaj więcej)