Dziś mamy 25 września 2022, niedziela, imieniny obchodzą:

17 września 2022

Igrzyska Dzieci. Rozegrano mistrzostwa w piłkę nożną

fot. Jakub Cegiełka

fot. Jakub Cegiełka

W piątek, 16 września na orliku przy Ośrodku Sportu i Rekreacji w # Szubinie odbyły się Mistrzostwa Gminy Szubin w piłce nożnej chłopców w ramach Igrzysk Dzieci.

Do rywalizacji przystąpiło 5 szkół. SP Rynarzewo, SP Kołaczkowo, SP Kowalewo, SP 2 Szubin oraz SP 1 Szubin. Drużyny rywalizowały ze sobą systemem "każdy z każdym". Bezkonkurencyjni okazali się chłopcy z Kołaczkowa, którzy w czterech meczach uzyskali komplet punktów, tracąc 1 gola w całym turnieju. Drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 1 w Szubinie. Na trzecim miejscu podium znalazła się SP nr 2 w Szubinie. SP w Kowalewie zajęła czwarte miejsce, a piąte miejsce uzyskała SP w Rynarzewie.

Skład zwycięskiej drużyny: Dorian Arugalski, Maciej Czerwiński, Oliwier Domański, Łukasz Jaśkiewicz, Dawid Kisiel, Bartek Kruzel, Maksymilian Galikowski, Bartek Mazur, Mikołaj Bucoń, Hubert Piątkowski.

Nauczyciel: Jacek Osiński.

materiał: Jakub Cegiełka

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    Luiza , w dniu 19-09-2022 16:02:00 napisał:

    A gdzie Czarni Nakło?

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

BHP przy usuwaniu wyrobów zawierających azbest
59PLN
Szkolenie okresowe pracowników
49PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Stres w pracy oraz jego wpływ na występowanie wypadków przy pracy
49PLN
Wypalenie zawodowe jako przyczyna występowania wypadków przy pracy
49PLN
Ramki urodzinowe
39,90PLN
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
49PLN
Ramka na zdjęcia
74,90PLN 39,90PLN
0

Myślisz o regularnych ćwiczeniach? Jak wdrożyć plan w życie

Jak wynika z przeprowadzonych wśród Europejczyków badań #dotyczących aktywności fizycznej, Polacy zajmują pierwsze miejsce wśród ośmiu badanych krajów. Trzech na czterech Polaków deklaruje, że uprawia chociaż jedną dyscyplinę sportu. Największą popularnością cieszy się jogging (58,9%) i fitness (48,4%). Dalej uplasowało się pływanie (38,9%), piłka nożna (32,8%) oraz siatkówka (24,3%) . We wszystkich badanych krajach najbardziej aktywną sportowo grupą są osoby w wieku 18-34 lata. Skąd biorą motywację?

(czytaj więcej)
0

Czym ogrzejemy domy zimą? Perspektywy cenowe surowców energetycznych

Nagły wrześniowy spadek temperatur sprawił, że jednym z kluczowych# tematów stała się kwestia bezpieczeństwa energetycznego. Rządzący uspokajają, że nie zabraknie energii elektrycznej ani ciepła dla odbiorców indywidualnych. Z kolei eksperci alarmują, że węgla opałowego – z którego to korzystają głównie elektrownie i elektrociepłownie miejskie do wytworzenia energii cieplnej – nie wystarczy, a jeśli zostanie pozyskany, może być niskiej jakości. Czy społeczeństwu grożą częste wyłączenia energii i galopująca podwyżka cen?

(czytaj więcej)
0

„Hazard? Nie daj się wciągnąć!”. Akcja edukacyjna KAS

Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) kontynuuje ogólnopolską# akcję edukacyjną, której celem jest podniesienie świadomości o zagrożeniach związanych z uzależnieniem od hazardu oraz uczestnictwem w nielegalnych grach hazardowych. Akcja uzyskała honorowy patronat Ministra Edukacji i Nauki.

(czytaj więcej)