Dziś mamy 2 grudnia 2023, sobota, imieniny obchodzą:

17 listopada 2023

Mistrzostwa w Siatkówce Chłopców. Zwyciężyli chłopcy z Kowalewa

fot. powierzone

fot. powierzone

17 listopada 2023 roku w hali widowiskowo - sportowej #w Szubinie odbyły się Mistrzostwa Gminy Szubin w Siatkówce Chłopców w ramach Kujawsko – Pomorskich Igrzysk Dzieci.

W rywalizacji wzięło udział pięć drużyn:  Zwyciężyli chłopcy z Kowalewa, drugie miejsce zajęli uczniowie z Szubińskiej Dwójki, a na najniższym stopniu podium stanęli chłopcy z Turu. Czwarte miejsce przypadło Szkole z Kołaczkowa, a piąte miejsce zajęli chłopcy z Szubińskiej Jedynki.

Skład zwycięskiej drużyny: Mateusz Ciochoń, Damian Erlich, Igor Gorajczyk, Wojciech Hilscher, Gracjan Iciachowski, Juliusz Jendrzejczak, Ignacy Lewandowski, Oskar Muchowski, Ksawery Potrzebowski, Nikodem Sulanowski. Nauczyciel: Rafał Graba.

Materiał: Jakub Cegiełka

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (0)

  Ali, w dniu 17-11-2023 20:24:13 napisał:

  Brawoo Kowalewo Góra i tak dalej pozdrawiam

  odpowiedz

  • 0 (0)

  tttttttt, w dniu 18-11-2023 10:35:44 napisał:

  Gratulacje dla uczniów i trenera w Kowalewie

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Usługi pełnienia stanowiska Inspektora Ochrony Danych Osobowych
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
159PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Metryczka dziecka A4
20PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
0

"Aktywny Dzisiaj dla Zdrowia w Przyszłości". Nowa edycja programu

W 2024 roku ruszy kolejna edycja programu WF z AWF#. Inicjatywa jest realizowana we współpracy Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Na realizację zadania przeznaczymy blisko 30 mln zł. Projekt jest poświęcony szeroko rozumianej profilaktyce prozdrowotnej.

(czytaj więcej)
0

Znaczny wzrost liczby studentów z Ukrainy. Najnowszy raport OPI

Ośrodek Przetwarzania Informacji (OPI) opublikował #na portalu RAD-on najnowszy raport „Cudzoziemcy na uczelniach w Polsce”. Publikacja ta zawiera dane za rok akademicki 2022/2023. Tym razem najnowszą edycję raportu ekspertki i eksperci z Laboratorium Baz Danych i Systemów Analityki Biznesowej w OPI uzupełnili o dodatkowy rozdział dotyczący studentów z Ukrainy. Agresja Rosji na naszego sąsiada spowodowała wzrost liczby ludności pochodzenia ukraińskiego w Polsce, co wpłynęło także na zainteresowanie cudzoziemców ofertą edukacyjną polskich uczelni. W roku akademickim 2022/2023 liczba studentów z Ukrainy wzrosła aż o ponad 12 119 osób. Jest ich już obecnie 48 150 osób.

(czytaj więcej)
0

Nowe paliwo na stacjach benzynowych. Zmiany od 1 stycznia

Od 1 stycznia 2024 r. na stacjach paliw w Polsce będzie wprowadzane sukcesywnie nowe paliwo# - benzyna silnikowa 95-oktanowa z zawartością do 10% biokomponentów – tzw. E10. Benzyna silnikowa E10 zastąpi na stacjach paliw benzynę E5 o liczbie oktanowej 95. Benzyna silnikowa E5, która zostanie zastąpiona benzyną E10, zawiera maksymalnie do 5% objętościowo biokomponentów (bioetanolu), podczas gdy benzyna E10 będzie zawierała maksymalnie do 10% objętościowo biokomponentów. Ta zmiana nie wymaga dodatkowych działań od większości właścicieli pojazdów. W dokumentach pojazdu lub na klapie wlewu paliwa w samochodzie powinno znajdować się charakterystyczne oznaczenie E10 – potwierdzające dostosowanie samochodu do nowego paliwa. Właściciele starszych pojazdów powinni sprawdzić, czy ich pojazdy są dostosowane do tankowania nowego paliwa.

(czytaj więcej)
0

Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa. Podsumowanie wsparcia

Program Operacyjny #Pomoc Żywnościowa 2014-2020 (PO PŻ), współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym (Fund for European Aid to the Most Deprived – FEAD) to łącznie 9 Podprogramów realizowanych w latach 2014-2023.

(czytaj więcej)