Dziś mamy 18 lipca 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

22 czerwca 2024

Nadeszły wyczekiwane wakacje. "Duma z sukcesów, które odnieśliśmy"

fot. powierzone

fot. powierzone

Dziś zakończyliśmy rok szkolny 2023/2024. Towarzyszyły nam #radość z powodu nadejścia długo wyczekiwanych wakacji, duma z sukcesów, które odnieśliśmy i smutek absolwentów klasy III szkoły branżowej, którzy po raz ostatni usłyszeli dzwonek w naszej szkole.

Pani Dyrektor Alicja Jaśkowiak i pani Wicedyrektor Sylwia Bałuk wręczyły uczniom świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody ufundowane przez Radę Rodziców i listy gratulacyjne rodzicom absolwentów. Nauczyciele wyróżnili dyplomami uczniów, którzy uzyskali bardzo dobre i dobre wyniki w nauce oraz wręczyli nagrody za osiągnięcia sportowe, pracę na rzecz społeczności uczniowskiej w SU i wolontariat. Uczniowie, którzy szczególnie wyróżnili się podczas szkolenia przygotowującego do egzaminu potwierdzającego umiejętności radiooperatora klasy amatorskiej A otrzymali certyfikaty, które wręczył major rezerwy Witold Błasiak. Przedstawiciele klasy trzeciej szkoły branżowej złożyli ślubowanie na sztandar szkoły. Pani dyrektor Alicja Jaśkowiak w swoim wystąpieniu odczytała listy Marszałka Województwa Kujawsko- Pomorskiego i Starosty Nakielskiego. Podsumowała miniony rok szkolny, przybliżyła najważniejsze osiągnięcia uczniów- najlepszą klasą w szkole okazała się klasa I OWA, podziękowała rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły za rzetelną i sumienną pracę.  Koniec uroczystości uświetnił występ uczennic z II klasy branżowej szkoły, które wykonały utwór "Ale to już było” skierowany do absolwentów.

Życzymy wszystkim wspaniałych, bezpiecznych i pełnych radości wakacji. Niech ten czas będzie okazją do odpoczynku, regeneracji sił i spędzenia go z najbliższymi. Do zobaczenia we wrześniu, gotowi na nowe wyzwania i przygody edukacyjne!

Materiał: Mateusz Smoliński / Zespół Szkół im. prof. Emila Chroboczka w Szubinie

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 23 11

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt nowelizacji Kodeksu Pracy. Co będzie wliczane do stażu?

Do konsultacji społecznych trafił właśnie projekt nowelizacji Kodeksu pracy# dotyczący stażu pracy. Zakłada on, że okresy samozatrudnienia, wykonywania pracy na podstawie umów zleceń czy świadczenia usług będą wliczały się do stażu pracy. W ten sposób Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej chce wyrównać szanse w dostępie do niektórych uprawnień pracowniczych dla milionów osób.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

Dzień bez telefonu komórkowego. Technologia nie powinna nami rządzić

15 lipca obchodzimy Dzień bez telefonu komórkowego, co jest doskonałą okazją#, aby na chwilę oderwać się od ekranów telefonów i skupić na rzeczywistości wokół nas. W dzisiejszych czasach, kiedy technologia przenika każdy aspekt naszego życia, warto przypomnieć sobie, jak ważne są chwile spędzone offline.

(czytaj więcej)
0

"Pole pszenicy z cyprysami". Mural w nowej odsłonie

Mural „Pole pszenicy z cyprysami” reaktywowany #w nowej odsłonie.

(czytaj więcej)