Dziś mamy 23 lutego 2024, piątek, imieniny obchodzą:

30 listopada 2023

Poszukiwany 24-latek zatrzymany. Był skazany za udział w bójce

fot. KPP Nakło

fot. KPP Nakło

Szubińscy patrolowcy zatrzymali #24-latka poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności. Zatrzymany jeszcze dziś trafi do więziennej celi, gdzie spędzi najbliższe 6 miesięcy.

Mieszkaniec Szubina winien przebywać w zakładzie karnym za udział w bójce, za co szubiński sąd skazał go na karę 6 miesięcy pozbawienia wolności. Ponieważ 24-latek sam nie stawił się do zakładu karnego, poszukiwania za nim wszczęli mundurowi.

Te zakończyły się wczoraj (29.11.23), po tym, jak funkcjonariusze z miejscowego komisariatu ustalili, że mężczyzna przebywa prawdopodobnie w jednym z mieszkań na terenie miasta. Informacje te szybko sprawdzono, a namierzonego w lokalu 24-latka wylegitymowano. Sprawdzenie jego personaliów w policyjnej bazie potwierdziło fakt wszczętych za nim poszukiwań.

Mieszkaniec Szubina został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie, skąd dzisiaj (30.11.23) zostanie dowieziony do zakładu karnego. Tam odbędzie karę pozbawienia wolności wyznaczoną przez sąd.

Materiał: asp. Zofia Wrzeszcz / p.o. oficera prasowego KPP Nakło

Oceń artykuł: 15 11

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (4) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (3)

  I po co Ci to było , w dniu 01-12-2023 10:06:05 napisał:

  Potulice City wita

  odpowiedz

  • 1 (3)

  , w dniu 01-12-2023 19:37:37 napisał:

  Haha, poszukiwany chyba w dupie . Szubińska policja tak pisze że poszukiwany gdzie go codziennie mijali i do tego wiedzieli gdzie mieszkał. Dodawać sobie zawsze będą . A co do komentarza pierwszego to jak nikt nie wie o co poszło to niech lepiej nie pisze buraku!

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Bardzo dobrze, krótko z nim, w dniu 03-12-2023 00:30:49 napisał:

  Czy to ktos z ekipy Rynkowej? Hahhahahhahaha. Ciesze sie, ze istnieje sprawiedliwosc, i szanowny Pan odpowie za swoj czyn.

  odpowiedz

  • 0 (0)

  , w dniu 04-12-2023 11:47:17 napisał:

  Ludzie nie wiecie jaka prawda jest a pierdolicie głupoty, ludzie ogarnijcie się. Czy to ważne czy z rynku czy nie . Pierdolicie głupoty jak była potrzeba lataliscie do niego jak takie małe owczarki teraz jest tam gdzie nie trzeba hura bura robicie patologie

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Budowa magazynów
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
0

Zastrzeż PESEL. Z usługi skorzystało już ponad 2 mln osób

Zastrzeżenie PESELU ma ochronić przed jego nieautoryzowanym# wykorzystaniem i poprawić bezpieczeństwo naszych danych. Od 17 listopada swój numer PESEL zastrzegło ponad 2 mln obywateli, należy jednak pamiętać, że instytucje finansowe będą miały obowiązek sprawdzania bazy zastrzeżonych numerów PESEL od 1 czerwca tego roku i od tego dnia nasze dane będą w pełni chronione.

(czytaj więcej)
0

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. Choroba może dotknąć każdego

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją został ustanowiony przez #Ministra Zdrowia w 2001. Jest on obchodzony w dniu 23 lutego.

(czytaj więcej)
0

Bezpieczny powrót z ferii. O czym warto pamiętać?

Przed nami ostatni weekend ferii zimowych, co wiązać się będzie ze zwiększonym# ruchem na drogach krajowych. Pogoda może być zmienna, aczkolwiek warunki atmosferyczne na przeważającym obszarze Polski będą przypominały wczesną wiosnę. To jednak nie zwalnia nikogo z przestrzegania kluczowych zasad bezpieczeństwa, o których należy pamiętać przed podróżą i w jej trakcie.

(czytaj więcej)
0

Relacja między psami, a ich przewodnikami. Badania naukowe

Na terenie potulickiej jednostki odbyły się badania# służące zebraniu danych dotyczących relacji powstających między psami pracującymi w służbie mundurowej, a ich przewodnikami.

(czytaj więcej)