Dziś mamy 19 czerwca 2024, środa, imieniny obchodzą:

29 maja 2024

Rozmowy o dofinansowaniu. Zebranie z udziałem prezesów powiatowych ZOSP

fot. Komenda Wojewódzka PSP w Toruniu

fot. Komenda Wojewódzka PSP w Toruniu

We wtorek, 28 maja w Toruniu, w Urzędzie Marszałkowskim, odbyło się ważne# zebranie z udziałem wszystkich Prezesów Powiatowych ZOSP RP, a na którym obecni byli także: Poseł na Sejm RP Zbigniew Sosnowski, Marszałek Województwa Kujawko-Pomorskiego Piotr Całbecki, Pani wicedyrektor Anna Głuszek Departament Zarządzania Funduszami Europejskimi dla Kujaw i Pomorza, Prezes ZOW ZOSP Jarosław Herbowski wraz z Dyrektorem Wykonawczym Biura ZOW Piotrem Tomaszewskim.

Obecny był także zastępca kujawsko-pomorskiego komendanta wojewódzkiego st. bryg. Marek Rusoń z funkcjonariuszami KW PSP z Wydziału Kwatermistrzowskiego, w tym od funduszy UE.

Powodem spotkania były sprawy związane z dofinansowywaniem jednostek ochotniczych straży pożarnych w regionie, w oparciu o projekty realizowane ze środków europejskich.

Źródło: Komenda Wojewódzka PSP w Toruniu

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 4 (6)

  Demaskuj łgarstwo , w dniu 29-05-2024 21:50:16 napisał:

  To śliska sprawa za którą można trafić do kryminału jak pokazują w TV afery z rozdawania kasy z funduszu sprawiedliwości.Niebawem 3/4 pacanów którzy tworzyli korupcjogenny układ ma się podobno pakować bo szykują im cele.

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Kierowca busa, w dniu 30-05-2024 14:15:31 napisał:

  Za dużo telewizji ogladasz

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Budowa hal
Fotoobraz na płótnie 50x70
121,00 zł PLN
Szkolenie z zakresu ochrony danych osobowych
79PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Praca na wysokości
60PLN
Szkolenie z HACCP
80PLN
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
0

Wspólne ćwiczenia przeciwkryzysowe. Współdziałanie służb

16 czerwca 2024 r. 8 Kujawsko-Pomorska Brygada# Obrony Terytorialnej szkoliła się wspólnie z Państwową i Ochotniczą Strażą Pożarną. Celem ćwiczeń w miejscowości Wielgie było zgrywanie działań służb w ramach zarządzania kryzysowego na wypadek klęski żywiołowej. W działaniach uczestniczyli przedstawiciele samorządu lokalnego razem z Wójtem Gminy.

(czytaj więcej)
0

Dwudziesta szósta wędrówka. Na uczestników czekał pyszny posiłek

Dzisiejszą wędrówkę w większości maszerowaliśmy w korycie #Rokitki. 20 uczestników rozpoczęło wędrówkę a 19 ukończyło. Jedna osoba musiała się wycofać ze względu na rozklejenie się obuwia.

(czytaj więcej)
0

Grillowa patera, czyli obiad na grillu dla rodziny i przyjaciół. Sprawdź!

Macie zamiar zorganizować grillową ucztę? Takie #spotkania z obfitością dań i smaków są teraz bardzo popularne, zarówno w restauracjach, jak na prywat-nych imprezach. Dzielcie się jedzeniem, kosztujcie, a przed wszystkim dobrze się bawcie!

(czytaj więcej)