Dziś mamy 23 lutego 2024, piątek, imieniny obchodzą:

01 grudnia 2023

Rusza budowa kanalizacji deszczowej. Zmiana organizacji ruchu

fot. pixabay

fot. pixabay

Informujemy, że od 5 grudnia w Smolnikach planowane jest rozpoczęcie robót #budowy kanalizacji deszczowej w związku z realizacją zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa drogi gminnej nr 091033C - ulicy Władysława Mączkowskiego w Szubinie oraz jej przedłużenia w miejscowości Smolniki (od km 0+000 do km 1+251,68) - etap II”.

W związku z planowanymi robotami wprowadzona zostanie tymczasowa zmiana organizacji ruchu drogowego. Prosimy o stosowanie się do wprowadzonych zmian. Utrudnienia w ruchu w najbliższym czasie będą występowały na odcinku drogi od posesji Smolniki 40D (od skrzyżowania z ul. Słoneczną) do posesji Smolniki 33. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

Materiał: UM Szubin

Oceń artykuł: 5 5

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ramka wodna na zdjęcie
25,90PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Szkolenie okresowe pracowników
49PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Kolaż ze zdjęć 30x40
16,00PLN
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
0

Zastrzeż PESEL. Z usługi skorzystało już ponad 2 mln osób

Zastrzeżenie PESELU ma ochronić przed jego nieautoryzowanym# wykorzystaniem i poprawić bezpieczeństwo naszych danych. Od 17 listopada swój numer PESEL zastrzegło ponad 2 mln obywateli, należy jednak pamiętać, że instytucje finansowe będą miały obowiązek sprawdzania bazy zastrzeżonych numerów PESEL od 1 czerwca tego roku i od tego dnia nasze dane będą w pełni chronione.

(czytaj więcej)
0

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. Choroba może dotknąć każdego

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją został ustanowiony przez #Ministra Zdrowia w 2001. Jest on obchodzony w dniu 23 lutego.

(czytaj więcej)
0

Bezpieczny powrót z ferii. O czym warto pamiętać?

Przed nami ostatni weekend ferii zimowych, co wiązać się będzie ze zwiększonym# ruchem na drogach krajowych. Pogoda może być zmienna, aczkolwiek warunki atmosferyczne na przeważającym obszarze Polski będą przypominały wczesną wiosnę. To jednak nie zwalnia nikogo z przestrzegania kluczowych zasad bezpieczeństwa, o których należy pamiętać przed podróżą i w jej trakcie.

(czytaj więcej)
0

Relacja między psami, a ich przewodnikami. Badania naukowe

Na terenie potulickiej jednostki odbyły się badania# służące zebraniu danych dotyczących relacji powstających między psami pracującymi w służbie mundurowej, a ich przewodnikami.

(czytaj więcej)