Dziś mamy 23 lutego 2024, piątek, imieniny obchodzą:

22 listopada 2023

Spotkanie dzieci z Joanną Krzyżanek. Pisarce towarzyszyła gąska przytulanka

fot. powierzone

fot. powierzone

22 listopada w szubińskiej bibliotece odbyło się# spotkanie z autorką bajek, opowieści i wierszyków dla dzieci, Panią Joanną Krzyżanek.

Autorka książek m.in.: „Pierwsze czytanki”, Kot Papla i babeczka”, „Byki Weroniki. Historyjki ortograficzne”, jak i serii o Cecylce Knedelek i wielu jeszcze innych, opowiadała przedszkolakom z Samorządowego Przedszkola nr 2 w Szubinie historie ze swojego życia, które były inspiracją dla wielu utworów napisanych przez nią dla dzieci. Pisarce towarzyszyła gąska - przytulanka, która uświetniła spotkanie najmłodszym słuchaczom. Dzieci aktywnie brały udział w wydarzeniu, chętnie naśladując zabawy paluszkowe pokazywane przez Panią Asię. Przedszkolaki zgromadzone wokół prowadzącej wysłuchały opowieści o kotku a także mogły zadawać pisarce pytania, na które ta z wielką cierpliwością odpowiadała.

Materiał: Marzena Suplicka / Rejonowa Biblioteka Publiczna w Szubinie

Oceń artykuł: 6 6

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Kubek biały ze zdjęciem
24,90PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
0

Zastrzeż PESEL. Z usługi skorzystało już ponad 2 mln osób

Zastrzeżenie PESELU ma ochronić przed jego nieautoryzowanym# wykorzystaniem i poprawić bezpieczeństwo naszych danych. Od 17 listopada swój numer PESEL zastrzegło ponad 2 mln obywateli, należy jednak pamiętać, że instytucje finansowe będą miały obowiązek sprawdzania bazy zastrzeżonych numerów PESEL od 1 czerwca tego roku i od tego dnia nasze dane będą w pełni chronione.

(czytaj więcej)
0

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. Choroba może dotknąć każdego

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją został ustanowiony przez #Ministra Zdrowia w 2001. Jest on obchodzony w dniu 23 lutego.

(czytaj więcej)
0

Bezpieczny powrót z ferii. O czym warto pamiętać?

Przed nami ostatni weekend ferii zimowych, co wiązać się będzie ze zwiększonym# ruchem na drogach krajowych. Pogoda może być zmienna, aczkolwiek warunki atmosferyczne na przeważającym obszarze Polski będą przypominały wczesną wiosnę. To jednak nie zwalnia nikogo z przestrzegania kluczowych zasad bezpieczeństwa, o których należy pamiętać przed podróżą i w jej trakcie.

(czytaj więcej)
0

Relacja między psami, a ich przewodnikami. Badania naukowe

Na terenie potulickiej jednostki odbyły się badania# służące zebraniu danych dotyczących relacji powstających między psami pracującymi w służbie mundurowej, a ich przewodnikami.

(czytaj więcej)