Dziś mamy 22 czerwca 2024, sobota, imieniny obchodzą:

18 września 2023

To już 25 edycja Rodzinnego Festynu. Moc atrakcji dla każdego!

fot. MM

fot. MM

W niedzielne popołudnie przy ul. Dąbrowskiego w #Szubinie zorganizowano 25. Festyn Rodzinny w ramach Dni Kultury Chrześcijańskiej. Mieszkańcy ochoczo brali udział w wydarzeniu.

"Pójdźmy razem" - to hasło tegorocznych, szubińskich Dni Kultury Chrześcijańskiej w Szubinie. Oficjalnego otwarcia festynu, który od lat stanowi finał całego wydarzenia, dokonała szefowa oddziału Akcji Katolickiej działającej przy parafii pw. św. Andrzeja Boboli w Szubinie

Danuta Siewkowska, której na scenie towarzyszyła zastępczyni burmistrza Szubina Wioletta Borys-Stachowiak.

Tego dnia na scenie zaprezentowali się m.in. grupa "Pałuczaki" z Zespołu Szkół Specjalnych w Szubinie, teatr "Agrafka" z Chomętowa, grupa "Trio Plus" oraz raperzy w sutannach - księża Michał Polerowicz i Albert Grudzka. Gwiazdą tegorocznego festynu okazał się zwycięzca telewizyjnego programu The Voice Senior Zbigniew Zaranek.

W trakcie wydarzenia każdy miał okazję do wzięcia udział w loterii fantowej. Oczywiście każdy los wygrywał, a ponadto przy odrobinie szczęścia - można było otrzymać nagrodę dodatkową, taką jak zegarek, biżuteria czy voucher do salonu fryzjerskiego.

Dodatkowymi atrakcjami dla uczestników imprezy okazały się dmuchane zjeżdżalnie i zamki, a także kawiarenka i szczudlarze, którzy raz po raz rozbawiali mieszkańców

 

Oceń artykuł: 19 16

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (4) Zgłoś naruszenie zasad

  • 2 (6)

  Olek , w dniu 18-09-2023 12:43:17 napisał:

  Dziękujemy:)

  odpowiedz

  • 4 (6)

  Arek, w dniu 18-09-2023 13:32:22 napisał:

  Było naprawdę fajnie Wesoło i z wieloma atrakcjami dla wszystkich a przede wszystkim kulturalnie Dziękujemy

  odpowiedz

  • -4 (6)

  3001, w dniu 18-09-2023 16:12:59 napisał:

  Bezrobotni do zamiatania ulic

  odpowiedz

  • 0 (2)

  11111112222, w dniu 19-09-2023 20:35:21 napisał:

  P ZBYSZEK Z CAŁĄ KLASĄ

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zadaj pytanie
40PLN
Szkolenie okresowe pracowników
89PLN
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Aparat dla dzieci
99,00 złPLN
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
189PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
KOBIZE
500PLN
Budowa magazynów
0

Wspólne ćwiczenia przeciwkryzysowe. Współdziałanie służb

16 czerwca 2024 r. 8 Kujawsko-Pomorska Brygada# Obrony Terytorialnej szkoliła się wspólnie z Państwową i Ochotniczą Strażą Pożarną. Celem ćwiczeń w miejscowości Wielgie było zgrywanie działań służb w ramach zarządzania kryzysowego na wypadek klęski żywiołowej. W działaniach uczestniczyli przedstawiciele samorządu lokalnego razem z Wójtem Gminy.

(czytaj więcej)
0

Blisko 1000 wypadków z udziałem motocykli. "Dajcie się zauważyć"

Sprzyjająca aura sprawia, że od początku roku na drogach# jest wyraźnie więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów. W tym czasie dochodzi, niestety, do większej liczby zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów. Od początku roku zginęło już 102 użytkowników motocykli!

(czytaj więcej)
0

Mapa wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym. Ma skłonić do refleksji

21 czerwca 2024 r. rusza szósta edycja projektu na rzecz bezpieczeństwa# ruchu drogowego. Publikowana przez Policję mapa "Wypadki drogowe ze skutkiem śmiertelnym - Wakacje 2024 " od lat spotyka się z pozytywnym odbiorem społecznym oraz dużym zainteresowaniem mediów. Ma ona ma na celu zwrócenie uwagi na skalę tragedii, do jakich dochodzi każdego dnia na polskich drogach.

(czytaj więcej)
0

Grillowa patera, czyli obiad na grillu dla rodziny i przyjaciół. Sprawdź!

Macie zamiar zorganizować grillową ucztę? Takie #spotkania z obfitością dań i smaków są teraz bardzo popularne, zarówno w restauracjach, jak na prywat-nych imprezach. Dzielcie się jedzeniem, kosztujcie, a przed wszystkim dobrze się bawcie!

(czytaj więcej)