Dziś mamy 23 lutego 2024, piątek, imieniny obchodzą:

27 listopada 2023

Turniej szachowy w Poznaniu. Nie zabrakło reprezentacji z Szubina

fot. powierzone

fot. powierzone

Kacper Kędziorski (UKS Szachowa Dwójka Szubin / Szubiński Dom Kultury) wywalczył# II miejsce w II Turnieju klasyfikacyjnym o normę na III i II kategorię szachową, który odbył się w dniach 25-26 listopada w Centrum Sportu Politechniki Poznańskiej.

Kacper Kędziorski uzyskał 6 punktów z 7 partii (5 wygranych, 2 remisy), a przegrał pierwsze miejsce jedynie gorszą punktacją pomocniczą. Tryumfator zawodów Przemysław Kisicki także zdobył 6 punktów (6 wygranych, 1 przegrana), a przegrał jedynie z Kacprem Kędziorskim. III miejsce zajęła Dominika Kaczmarczyk z dorobkiem 4,5 punktu. Na listach startowych znaleźli się szachiści reprezentujący Poznań, Kalisz, Mosinę i Szubin.

Materiał: Piotr Szybowicz

Oceń artykuł: 11 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenie z HACCP
59PLN
Konstrukcje stalowe
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Kalendarz A3 12-miesięczny
42,00PLN
0

Wieczorny pożar BMW. Auto spłonęło doszczętnie

W czwartek, 22 lutego br., około godziny 22:30 na Stanowisko Kierowania# Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu w miejscowości Iłowo.

(czytaj więcej)
0

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. Choroba może dotknąć każdego

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją został ustanowiony przez #Ministra Zdrowia w 2001. Jest on obchodzony w dniu 23 lutego.

(czytaj więcej)
0

Bezpieczny powrót z ferii. O czym warto pamiętać?

Przed nami ostatni weekend ferii zimowych, co wiązać się będzie ze zwiększonym# ruchem na drogach krajowych. Pogoda może być zmienna, aczkolwiek warunki atmosferyczne na przeważającym obszarze Polski będą przypominały wczesną wiosnę. To jednak nie zwalnia nikogo z przestrzegania kluczowych zasad bezpieczeństwa, o których należy pamiętać przed podróżą i w jej trakcie.

(czytaj więcej)
0

Relacja między psami, a ich przewodnikami. Badania naukowe

Na terenie potulickiej jednostki odbyły się badania# służące zebraniu danych dotyczących relacji powstających między psami pracującymi w służbie mundurowej, a ich przewodnikami.

(czytaj więcej)