Dziś mamy 23 lutego 2024, piątek, imieniny obchodzą:

01 grudnia 2023

W planach mecze wyjazdowe. Szachiści zagrają w Łubiace i Inowrocławiu

fot. powierzone

fot. powierzone

W niedzielę 3 grudnia szachiści# powiatu nakielskiego rozegrają mecze wyjazdowe drugiej rundy Drużynowych Mistrzostw Województwa - IV ligi szachowej: CK Łubianka - UKS Szachowa Dwójka Szubin i ITS Feniks Inowrocław II - UKS Szachowa Dwójka Kcynia.

Spotkania rozpoczną się o godzinie 10.00 w Łubiance i Inowrocławiu. UKS Szachowa Dwójka Szubin: Piotr Szybowicz, Paweł Kadukowski, Dariusz Wargulec, Jerzy Białas, Jacek Michalak, Krzysztof Michalak, Danuta Karwowska. UKS Szachowa Dwójka Kcynia: Marcin Rydzyński, Jakub Makarewicz, Przemysław Chudzik, Grzegorz Nalewajski, Przemysław Mochocki, Michalina Szczepaniak.

Materiał: Piotr Szybowicz

Oceń artykuł: 8 5

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Kubek biały ze zdjęciem
24,90PLN
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
49PLN
Budowa magazynów
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Szkolenie okresowe pracowników
49PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
0

Zastrzeż PESEL. Z usługi skorzystało już ponad 2 mln osób

Zastrzeżenie PESELU ma ochronić przed jego nieautoryzowanym# wykorzystaniem i poprawić bezpieczeństwo naszych danych. Od 17 listopada swój numer PESEL zastrzegło ponad 2 mln obywateli, należy jednak pamiętać, że instytucje finansowe będą miały obowiązek sprawdzania bazy zastrzeżonych numerów PESEL od 1 czerwca tego roku i od tego dnia nasze dane będą w pełni chronione.

(czytaj więcej)
0

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. Choroba może dotknąć każdego

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją został ustanowiony przez #Ministra Zdrowia w 2001. Jest on obchodzony w dniu 23 lutego.

(czytaj więcej)
0

Bezpieczny powrót z ferii. O czym warto pamiętać?

Przed nami ostatni weekend ferii zimowych, co wiązać się będzie ze zwiększonym# ruchem na drogach krajowych. Pogoda może być zmienna, aczkolwiek warunki atmosferyczne na przeważającym obszarze Polski będą przypominały wczesną wiosnę. To jednak nie zwalnia nikogo z przestrzegania kluczowych zasad bezpieczeństwa, o których należy pamiętać przed podróżą i w jej trakcie.

(czytaj więcej)
0

Relacja między psami, a ich przewodnikami. Badania naukowe

Na terenie potulickiej jednostki odbyły się badania# służące zebraniu danych dotyczących relacji powstających między psami pracującymi w służbie mundurowej, a ich przewodnikami.

(czytaj więcej)