Dziś mamy 10 czerwca 2023, sobota, imieniny obchodzą:

26 maja 2023

Wernisaż i koncert w muzeum. Artystyczny Dzień Matki w Szubinie

fot. MM

fot. MM

25 maja w Muzeum Ziemi Szubińskiej odbył się wyjątkowy wernisaż połączony z koncertem z okazji #Dnia Matki. Przed widownią zaprezentował się zespół Ingenium pod przewodnictwem Jolanty Muzalewskiej.

Przybyłych na wydarzenie gości powitały dyrektor Muzeum Ziemi Szubińskiej Kamila Czechowska wraz z dyrektorem Szkoły Podstawowej nr 1 Marleną Posadzy. Głos zabrali również: Beata Bereit z SP nr 1, burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski oraz przewodnicząca szubińskiej rady miejskiej Anna Kijowska.

Tego dnia oprócz możliwości zapoznania się z muzycznym talentem uczniów, publiczność miała również okazję do obejrzenia wystawy, w skład której wchodziły prace wykonane w dniu 4 maja na tzw. malarskim plenerze na terenie ruin zamku Sędziwoja. Wydarzenie to zorganizowane zostało przez szubińskie placówki w ramach jubileuszu muzeum i szkoły, a opiekę nad młodzieżą sprawowały Beata Bereit i Kamila Czechowska.

Oceń artykuł: 3 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Personalizowane zaproszenia na I komunię świętą
4,00PLN
Konstrukcje stalowe
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
49PLN
Szkolenie okresowe pracowników
49PLN
Poduszka ze zdjęciem
40,00PLN
0

Wesele sporym wydatkiem. W jaki sposób i na czym można zaoszczędzić?

Koszty organizacji ślubu i wesela rosną z roku na rok. Wiele osób poszukuje sposobów, by #zaoszczędzić. Jak wynika z naszych analiz, obecnie za „talerzyk” płacimy od 250 do nawet 500 złotych. W Polsce zwykle organizowane są przyjęcia na średnio 80 do 100 osób, choć niektóre pary planują huczne wesela nawet dla 300 gości. Wesele to zwykle spory wydatek w domowym budżecie. Podpowiadamy, w jaki sposób zaoszczędzić i na czym.

(czytaj więcej)
0

Idealny składnik diety odchudzającej. Sprytne sposoby na jajka w stylu fit

Jajko to produkt powszechnie znany i lubiany, chętnie spożywany osobno, ale także jako #dodatek czy element wielu potraw. Stanowi również idealny składnik diety dla osób, które pragną zrzucić parę kilogramów lub być fit dzięki codziennym aktywnościom czy uprawianiu sportu.

(czytaj więcej)
0

"Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. O czym należy pamiętać?

Przed rozpoczęciem ferii zachęcamy do zapoznania się z# „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

(czytaj więcej)
0

Międzynarodowy Dzień Bezpieczeństwa Żywności. Ustanowiony w 2018 roku

Już po raz piąty, 7 czerwca obchodzimy Międzynarodowy Dzień #Bezpieczeństwa Żywności. W tym roku hasło przewodnie to „Standardy żywnościowe ratują życie”.

(czytaj więcej)