Dziś mamy 29 marca 2023, środa, imieniny obchodzą:

28 stycznia 2023

Wielki finał w Turze. Szkolna społeczność wsparła WOŚP

fot. MM

fot. MM

27 stycznia w murach Szkoły Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Turze zorganizowano szkolny finał Wielkiej Orkiestry #Świątecznej Pomocy.

Tego popołudnia w szkole nie zabrakło m.in. kawiarenki, loterii fantowej, pokazów miejscowych druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej oraz występów uczniów. W międzyczasie chętni mogli skorzystać z rozmaitych atrakcji, takich jak zumba, malowanie twarzy czy plecenie warkoczyków. Ważnym elementem wydarzenia były także licytacje – tego dnia można było nabyć m.in. vouchery na masaże, obiad w restauracji, zabiegi kosmetyczne, sesje zdjęciowe czy bony do sklepów. Wśród nagród rzeczowych można było wylicytować także kosze prezentowe, książki, gadżety WOŚP oraz wiele innych ciekawych przedmiotów. Każdy, kto wziął udział w licytacji, przyczynił się do wsparcia 31 finału WOŚP.

Oceń artykuł: 0 5

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (4)

  Gosia, w dniu 29-01-2023 15:16:16 napisał:

  Szkoda, że w Domu Kultury w Rynarzewie nic się dzieje kiedy jest WOŚP. Tym bardziej że jest to miejsce gdzie coś powinno być zorganizowane. Ludzie, którzy tam pracują mają cały rok, aby coś tam było sensownego a nie od kilku lat scedować to na szkołę.

  odpowiedz

  • 2 (2)

  Mieszkaniec, w dniu 30-01-2023 07:57:37 napisał:

  Kołaczkowo :( a mogło się dziać!!!!!!

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Buch, w dniu 30-01-2023 17:44:04 napisał:

  Co to za wielki finał?? Czym się jaracie?

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Metodyka prowadzenia instruktażu stanowiskowego
49PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Poduszka ze zdjęciem
40,00PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Fotobraz 30x40
52,00PLN
0

Jak przechowywać mięso i wędliny? Pamiętajmy o kilku zasadach

Właściwe przechowywanie mięsa i wędlin to niezwykle istotna kwestia, mająca ogromny wpływ# nie tylko na smak produktów, ale przede wszystkim na obecność niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów. Zatem jeśli chcemy jeść pewne i świeże produkty mięsne, powinniśmy pamiętać o kilku zasadach dotyczących przechowywania.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Gruźlicy. Jakie są najczęstsze objawy tej choroby?

Światowy Dzień Gruźlicy obchodzony był 24 marca dla upamiętnienia dnia, w którym #niemiecki mikrobiolog Robert Koch odkrył prątek gruźlicy. Święto zainicjowała 100 lat później Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) - 24 marca 1982 r., aby podnosić świadomość i szerzyć wiedzę.

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)
0

Warto zadbać o odpowiednią dietę. Nie powinno zabraknąć jajek i warzyw

Z dnia na dzień robi się cieplej, a natura wraca do życia. Po zimowych miesiącach chętnie #zwiększamy aktywność na świeżym powietrzu, co stanowi często spore wyzwanie dla naszego organizmu. Aby dobrze wejść w wiosenny czas, warto zadbać o odpowiednią dietę, w której na pewno nie powinno zabraknąć warzyw i jajek.

(czytaj więcej)