Dziś mamy 23 lutego 2024, piątek, imieniny obchodzą:

01 grudnia 2023

Wizyta delegacji z Kazachstanu. Goście w szubińskim ratuszu

fot. UM Szubin

fot. UM Szubin

Burmistrz Szubina #Mariusz Piotrkowski wraz z Przewodniczącą Rady Miejskiej w Szubinie Anną Kijowską gościł w ratuszu delegację z Konajew - Kazachstan (wcześniejszy Kapczagaj).

Szubin odwiedziły: Abdugalijewa Aisaulie -Абдугалиева Айсаулe - Dyrektor Szkoły w Konajew oraz Natalia Nosowa -Наталья Носова- przedstawicielka Urzędu Miasta Konajew.

Spotkanie było okazją do rozmów o różnicach kulturowych, współpracy międzynarodowej i wymiany grup młodzieżowych. Gmina Szubin od 2016 roku współpracuje z Kazachstanem w dziedzinie gospodarki, kultury, sportu i turystyki.

Materiał: UM Szubin

Oceń artykuł: 10 21

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 2 (2)

  Włościanka, w dniu 01-12-2023 17:54:19 napisał:

  Burmistrz płaszczy się przed obcymi. A mnie nie oddał jeszcze pieniędzy za ukradzione z GUTPOLskim drzewa i zdewastowaną działkę 83/1 w Małych Rudach! Ażeby ich samych i ich tuczone moją krzywdą rodziny szlag trafił!

  odpowiedz

  • 2 (2)

  Ttt, w dniu 02-12-2023 07:21:19 napisał:

  Może węgiel załatwiają dla Kijowskiego

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Konstrukcje stalowe
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Kalendarz A3 12-miesięczny
42,00PLN
Metodyka prowadzenia instruktażu stanowiskowego
49PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
0

Wieczorny pożar BMW. Auto spłonęło doszczętnie

W czwartek, 22 lutego br., około godziny 22:30 na Stanowisko Kierowania# Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu w miejscowości Iłowo.

(czytaj więcej)
0

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. Choroba może dotknąć każdego

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją został ustanowiony przez #Ministra Zdrowia w 2001. Jest on obchodzony w dniu 23 lutego.

(czytaj więcej)
0

Bezpieczny powrót z ferii. O czym warto pamiętać?

Przed nami ostatni weekend ferii zimowych, co wiązać się będzie ze zwiększonym# ruchem na drogach krajowych. Pogoda może być zmienna, aczkolwiek warunki atmosferyczne na przeważającym obszarze Polski będą przypominały wczesną wiosnę. To jednak nie zwalnia nikogo z przestrzegania kluczowych zasad bezpieczeństwa, o których należy pamiętać przed podróżą i w jej trakcie.

(czytaj więcej)
0

Relacja między psami, a ich przewodnikami. Badania naukowe

Na terenie potulickiej jednostki odbyły się badania# służące zebraniu danych dotyczących relacji powstających między psami pracującymi w służbie mundurowej, a ich przewodnikami.

(czytaj więcej)