Dziś mamy 23 lutego 2024, piątek, imieniny obchodzą:

30 listopada 2023

Wyjątkowe urodziny. Szubinianin Edmund Bałka ukończył 103 lata

fot. archiwum

fot. archiwum

103 rocznica urodzin to wydarzenie niecodzienne# i doniosłe w swej wymowie. Z ogromną radością informujemy, że rodowity szubinianin Pan Edmund Bałka 23 listopada 2023r. ukończył 103 lata.

Kochająca rodzina zorganizowała z tej okazji  uroczystość, która odbyła się  26 listopada 2023 roku w  restauracji Tramp. Najserdeczniejsze życzenia Jubilatowi złożył Burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski oraz  Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Szubinie Danuta Musiał życząc zdrowia, pogody duch i kolejnych lat  w otoczeniu serdecznej i życzliwej rodziny. Były kwiaty, okolicznościowe upominki i oczywiście  tradycyjny toast, podczas którego Solenizantowi odśpiewano 200 lat,200 lat…

Dziękujemy  najbliższym  Jubilata  za miłe i gościnne przyjęcie, życząc wszelkiej pomyślności  zarówno  Pan Edmundowi  jak i Jego Rodzinie.

Materiał: UM Szubin

Oceń artykuł: 11 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 1 (1)

    Ja, w dniu 30-11-2023 12:34:54 napisał:

    Panie Edmundzie 200 lat w takiej formie zdrówka.To ZUS się cieszy że ma tak wiekowego emeryta

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Fotoksiążka A4 28 stron
51,00PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
49PLN
Usługi pełnienia stanowiska Inspektora Ochrony Danych Osobowych
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
0

Zastrzeż PESEL. Z usługi skorzystało już ponad 2 mln osób

Zastrzeżenie PESELU ma ochronić przed jego nieautoryzowanym# wykorzystaniem i poprawić bezpieczeństwo naszych danych. Od 17 listopada swój numer PESEL zastrzegło ponad 2 mln obywateli, należy jednak pamiętać, że instytucje finansowe będą miały obowiązek sprawdzania bazy zastrzeżonych numerów PESEL od 1 czerwca tego roku i od tego dnia nasze dane będą w pełni chronione.

(czytaj więcej)
0

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. Choroba może dotknąć każdego

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją został ustanowiony przez #Ministra Zdrowia w 2001. Jest on obchodzony w dniu 23 lutego.

(czytaj więcej)
0

Bezpieczny powrót z ferii. O czym warto pamiętać?

Przed nami ostatni weekend ferii zimowych, co wiązać się będzie ze zwiększonym# ruchem na drogach krajowych. Pogoda może być zmienna, aczkolwiek warunki atmosferyczne na przeważającym obszarze Polski będą przypominały wczesną wiosnę. To jednak nie zwalnia nikogo z przestrzegania kluczowych zasad bezpieczeństwa, o których należy pamiętać przed podróżą i w jej trakcie.

(czytaj więcej)
0

Relacja między psami, a ich przewodnikami. Badania naukowe

Na terenie potulickiej jednostki odbyły się badania# służące zebraniu danych dotyczących relacji powstających między psami pracującymi w służbie mundurowej, a ich przewodnikami.

(czytaj więcej)