Dziś mamy 19 czerwca 2024, środa, imieniny obchodzą:

20 czerwca 2023

Występ małych strażaków podczas jubileuszu. Dzieci nagrodzone brawami

fot. archiwum Samorządowego Przedszkola nr 3 w Szubinie

fot. archiwum Samorządowego Przedszkola nr 3 w Szubinie

Dziecięca Drużyna Pożarnicza z Samorządowego Przedszkola nr 3 w Szubinie wystąpiła# 17 czerwca podczas festynu na 230 urodziny Brzózek w gminie Szubin.

Dzieci zaprezentowały podstawy musztry, hymn, przysięgę, przedstawiły pierwszą pomoc przedmedyczną a także odśpiewały sto lat z okazji  Jubileuszu miejscowości. Po czym wręczyły upominek w imieniu naszego przedszkola. Po występie „Mali Strażacy” zostali nagrodzeni gromkimi brawami oraz otrzymały słodką niespodzianką od gospodarza imprezy.

Materiał: Sylwia Szweda / Samorządowe Przedszkole nr 3 im. Wandy Chotomskiej w Szubinie

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 9 9

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wspólne ćwiczenia przeciwkryzysowe. Współdziałanie służb

16 czerwca 2024 r. 8 Kujawsko-Pomorska Brygada# Obrony Terytorialnej szkoliła się wspólnie z Państwową i Ochotniczą Strażą Pożarną. Celem ćwiczeń w miejscowości Wielgie było zgrywanie działań służb w ramach zarządzania kryzysowego na wypadek klęski żywiołowej. W działaniach uczestniczyli przedstawiciele samorządu lokalnego razem z Wójtem Gminy.

(czytaj więcej)
0

Dwudziesta szósta wędrówka. Na uczestników czekał pyszny posiłek

Dzisiejszą wędrówkę w większości maszerowaliśmy w korycie #Rokitki. 20 uczestników rozpoczęło wędrówkę a 19 ukończyło. Jedna osoba musiała się wycofać ze względu na rozklejenie się obuwia.

(czytaj więcej)
0

Grillowa patera, czyli obiad na grillu dla rodziny i przyjaciół. Sprawdź!

Macie zamiar zorganizować grillową ucztę? Takie #spotkania z obfitością dań i smaków są teraz bardzo popularne, zarówno w restauracjach, jak na prywat-nych imprezach. Dzielcie się jedzeniem, kosztujcie, a przed wszystkim dobrze się bawcie!

(czytaj więcej)