Dziś mamy 30 maja 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

26 maja 2023

Zadymienie w kamienicy. Przyczyną... garnek z mięsem

fot. archiwum

fot. archiwum

W piątek, 26 maja w godzinach przedpołudniowych straż pożarna została zaalarmowana #o silnym zadymieniu w jednej z kamienic przy ulicy Pocztowej w Nakle.

- Zgłoszenie wpłynęło na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej PSP w Nakle około godziny 11.40 - poinformował st. kpt. Bartosz Walkowiak - oficer prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Nakle nad Notecią.

Na miejsce przybyły cztery zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Nakle. Po przybyciu strażaków na miejsce okazało się, że przyczyną zadymienia w kamienicy jest palące się mięso w garnku.

- Niezbędne było oddymienie i wietrzenie pomieszczeń - poinformował rzecznik Walkowiak. Na szczęście dzięki szybkiej interwencji strażaków nie doszło do większego pożaru i tym razem wszystko skończyło się na strachu mieszkańców i przypalonej potrawie.

Oceń artykuł: 2 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 3 (9)

  wierny, w dniu 26-05-2023 20:50:53 napisał:

  Pewnie na długo zapamiętają, że w piątki nie jemy mięsa!

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Aureliusz, w dniu 27-05-2023 08:03:35 napisał:

  "Nie mamy pańskiego płaszcza,i co nam pan zrobisz?".

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
79PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Szkolenie z HACCP
59PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Korzystanie ze środowiska
500PLN
Zdjęcia do dokumentów
35,00 złPLN
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
0

Przeciwdziałanie przestępczości środowiskowej. Szkolenia dla policjantów

Radom, Kielce, Lublin, Białystok, Gorzów Wielkopolski, Bydgoszcz#, Katowice, Rzeszów i Warszawa – to miasta na mapie tegorocznego cyklu szkoleń dla funkcjonariuszy Policji pn. „Zwalczanie i przeciwdziałanie przestępczości środowiskowej w zakresie gospodarowania odpadami oraz transportowania odpadów w ruchu krajowym i międzynarodowym”. W lutym, marcu i kwietniu 2024 r. eksperci Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska przeprowadzili wykłady na Mazowszu, w Świętokrzyskim, na Lubelszczyźnie i Podlasiu. 22 i 23 maja odbyły się kolejne szkolenia – w Gorzowie Wielkopolskim i Bydgoszczy.

(czytaj więcej)
0

Tydzień Promocji Karmienia Piersią. Ważne jest wsparcie

Rozpoczął się Tydzień Promocji Karmienia Piersią. Zachęcamy do# karmienia piersią, ale pamiętamy także o mamach, które z różnych przyczyn nie mogą karmić naturalnie. Pamiętajmy o wzajemnym szacunku i wsparciu.

(czytaj więcej)
0

Wstęp na wystawę bezpłatny. Pałac Krasińskich dostępny dla odwiedzających

Rękopisy Cypriana Kamila Norwida, kronik Galla Anonima czy oryginał #utworu „Mury” Jacka Kaczmarskiego – to tylko niektóre ze zbiorów Biblioteki Narodowej, które od 21 maja można obejrzeć w zmodernizowanym i otwartym dla zwiedzających Pałacu Krasińskich w Warszawie.

(czytaj więcej)
0

Komary motywowały do szybkiego marszu. Wędrówka w otoczeniu jezior

W dzisiejszej wędrówce uczestniczyło #16 osób. Przejście wokoło jeziora Witosławskiego i Rościmińskiego nie przysparzało by większych problemów, gdyby nie ogromne ilości komarów, które tylko nas motywowały do szybkiego tempa marszu.

(czytaj więcej)