Dziś mamy 30 maja 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

11 kwietnia 2024
Wiadomości z regionu

Zatrzymano ponad 40 osób. Poszukiwani trafili za kraty

fot. KMP w Bydgoszczy

fot. KMP w Bydgoszczy

Dzięki policjantom# z bydgoskiej komendy miejskiej oraz podległych komisariatów kolejne osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości trafiły za kraty. Funkcjonariusze zatrzymali w ostatnich dniach łącznie 43 osoby, w tym 7 poszukiwanych listami gończymi, 25 nakazem doprowadzenia do placówki penitencjarnej oraz 11 do ustalenia miejsca pobytu. Wszyscy muszą się teraz liczyć z konsekwencjami swoich wcześniejszych czynów.

Podstawami prowadzonych przez policjantów poszukiwań osób, które wcześniej weszły w konflikt z prawem, są wydane przez sądy postanowienia, takie jak: list gończy, nakaz doprowadzenia czy ustalenie miejsca pobytu. Na ich podstawie funkcjonariusze prowadzą swoje działania związane z zatrzymywaniem osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości.

Nie inaczej było w minionym tygodniu (01-08.04.2024). Policjanci z bydgoskiej komendy miejskiej i podległych komisariatów zatrzymali łącznie 43 osoby, za którymi sądy wydały 7 listów gończych, 25 nakazów doprowadzenia do placówki penitencjarnej oraz jedenaście postanowień o ustalenie miejsca pobytu.

Teraz czekają je konsekwencje prawne.

Materiał: mł. asp. Krzysztof Bratz / Zespół Komunikacji Społecznej KMP w Bydgoszczy

Oceń artykuł: 16 15

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 3 (3)

  Zofia, w dniu 11-04-2024 14:42:33 napisał:

  Brawo policja

  odpowiedz

  • -1 (1)

  Cb, w dniu 11-04-2024 16:23:05 napisał:

  Nie wierzę że Tusk Elite swoją zamyka.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Ramki ślubne
39,90 zł PLN
Zdjęcia do dokumentów
35,00 złPLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
79PLN
Rejestracja BDO
500PLN
Budowa magazynów
Pamiątka A4
20,00 zł PLN
0

Przeciwdziałanie przestępczości środowiskowej. Szkolenia dla policjantów

Radom, Kielce, Lublin, Białystok, Gorzów Wielkopolski, Bydgoszcz#, Katowice, Rzeszów i Warszawa – to miasta na mapie tegorocznego cyklu szkoleń dla funkcjonariuszy Policji pn. „Zwalczanie i przeciwdziałanie przestępczości środowiskowej w zakresie gospodarowania odpadami oraz transportowania odpadów w ruchu krajowym i międzynarodowym”. W lutym, marcu i kwietniu 2024 r. eksperci Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska przeprowadzili wykłady na Mazowszu, w Świętokrzyskim, na Lubelszczyźnie i Podlasiu. 22 i 23 maja odbyły się kolejne szkolenia – w Gorzowie Wielkopolskim i Bydgoszczy.

(czytaj więcej)
0

Tydzień Promocji Karmienia Piersią. Ważne jest wsparcie

Rozpoczął się Tydzień Promocji Karmienia Piersią. Zachęcamy do# karmienia piersią, ale pamiętamy także o mamach, które z różnych przyczyn nie mogą karmić naturalnie. Pamiętajmy o wzajemnym szacunku i wsparciu.

(czytaj więcej)
0

Wstęp na wystawę bezpłatny. Pałac Krasińskich dostępny dla odwiedzających

Rękopisy Cypriana Kamila Norwida, kronik Galla Anonima czy oryginał #utworu „Mury” Jacka Kaczmarskiego – to tylko niektóre ze zbiorów Biblioteki Narodowej, które od 21 maja można obejrzeć w zmodernizowanym i otwartym dla zwiedzających Pałacu Krasińskich w Warszawie.

(czytaj więcej)
0

Komary motywowały do szybkiego marszu. Wędrówka w otoczeniu jezior

W dzisiejszej wędrówce uczestniczyło #16 osób. Przejście wokoło jeziora Witosławskiego i Rościmińskiego nie przysparzało by większych problemów, gdyby nie ogromne ilości komarów, które tylko nas motywowały do szybkiego tempa marszu.

(czytaj więcej)