Dziś mamy 3 października 2023, wtorek, imieniny obchodzą:

24 maja 2023

Zespół nie do zatrzymania. Football Academy Szubin z kompletem zwycięstw

fot. Football Academy Szubin

fot. Football Academy Szubin

Rozpędzony zespół Football Academy Szubin 2014 był w niedzielę, 21 maja nie do# zatrzymania.

Rozegraliśmy bardzo dobre zawody w ramach rozgrywek #OdPasjiDoFutbolu. Warto wspomnieć, że wszyscy nasi zawodnicy zawiesili sobie w niedzielę wysoko poprzeczkę grając świetny futbol. Wracamy z Bydgoszczy z kompletem zwycięstw występując do tego bez kilku podstawowych zawodników.

Dziękujemy naszym rodzicom za wsparcie, a rywalom za grę: MUKS Bydgoszcz, Chemik Bydgoszcz, Olimpia Wtelno.

Materiał: Marcin Studziński / Football Academy Szubin

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jaka powinna być waga szkolnego tornistra? Profilaktyka wad postawy

Pracownicy Państwowej Inspekcji Sanitarnej podejmują# wiele działań prozdrotownych. Dbają m.in. o profilaktykę wad postawy – sprawdzają i edukują w zakresie wagi tornistrów szkolnych uczniów.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Jabłka. Zaproszenie na samozbiory owoców

Z okazji Światowego Dnia Jabłka Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa zaprasza na# samozbiory tych owoców. Zachęcamy sadowników do włączania się do akcji, a konsumentów – do wizyt w sadach i samodzielnych zbiorów. Akcja trwa do końca października.

(czytaj więcej)
0

Zwiedzeni darmową próbką witamin. Przyszły rachunki za roczny zapas

Ponad 5 mln zł kary za manipulacje przy wysyłkowej sprzedaży #suplementów diety. Miały być darmowe próbki suplementów, a przychodziły rachunki za roczny zapas produktu wraz z subskrypcją. Prezes UOKiK nałożył ponad 5 mln zł kary na Natural Pharmaceuticals. Dodatkowo sankcje finansowe objęły także osobę zarządzającą spółką.

(czytaj więcej)
0

Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej. Stan realizacji w regionie

33 zadania poprawiające bezpieczeństwo #na przejściach dla pieszych oraz mające na celu budowę nowych ciągów dla pieszych i rowerzystów w regionie. Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej przyjęty do realizacji na lata 2021-2024 (PBID) koncentruje się na najmniej chronionych uczestnikach ruchu. Na wielu przejściach jest już bezpieczniej.

(czytaj więcej)