Dziś mamy 18 lipca 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

25 czerwca 2024

"Dzień Sukcesu". Podsumowano osiągnięcia uczniów

fot. Martyna Nowaczewska i Daniel Lubawy

fot. Martyna Nowaczewska i Daniel Lubawy

„Do sukcesu nie ma żadnej windy. Trzeba iść #po schodach.” Wiedzą o tym wszyscy, którzy starali się po sukces sięgnąć. Na pewno sukces bardzo cieszy, ale na uznanie zasługuje każdy wysiłek, choćby nie był zwieńczony nagrodą.

Tradycją Szkoły Podstawowej im. Ziemi Pałuckiej w Królikowie jest Dzień Sukcesu, organizowany w przeddzień zakończenia roku szkolnego. 20 czerwca nauczyciele podsumowali osiągnięcia uczniów w bieżącym roku na różnych szczeblach: międzynarodowym, ogólnopolskim, wojewódzkim, powiatowym, gminnym i szkolnym.  Ilość przygotowanych nagród i dyplomów pokazała, w jak wielu dziedzinach działają i odnoszą sukcesy dzieci i młodzież. Zwróciła na to uwagę pani dyrektor Ewelina Marczak, która zainaugurowała spotkanie. Posypały się zatem nagrody dla znawców języka polskiego i angielskiego, matematyków, czytelników, specjalistów od pierwszej pomocy przedmedycznej oraz profilaktyki, szkolnych wolontariuszy, plastyków oraz  sportowców. Ostatnia grupa była bardzo liczna, co świadczy o dużej popularności sportu wśród uczniów naszej szkoły. Brawo sportowcy!

Pani dyrektor Ewelina Marczak oraz pani Magdalena Kozłowska podziękowały członkom Samorządu Uczniowskiego za tegoroczną działalność. Został także ogłoszony jego nowy skład.

Na zakończenie czekała na uczniów miła niespodzianka:  chruściki przygotowane przez panią Dorotę Ucińską oraz lody.

Materiał: Marlena Marchwińska / Szkoła Podstawowa im. Ziemi Pałuckiej w Królikowie

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt nowelizacji Kodeksu Pracy. Co będzie wliczane do stażu?

Do konsultacji społecznych trafił właśnie projekt nowelizacji Kodeksu pracy# dotyczący stażu pracy. Zakłada on, że okresy samozatrudnienia, wykonywania pracy na podstawie umów zleceń czy świadczenia usług będą wliczały się do stażu pracy. W ten sposób Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej chce wyrównać szanse w dostępie do niektórych uprawnień pracowniczych dla milionów osób.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

Dzień bez telefonu komórkowego. Technologia nie powinna nami rządzić

15 lipca obchodzimy Dzień bez telefonu komórkowego, co jest doskonałą okazją#, aby na chwilę oderwać się od ekranów telefonów i skupić na rzeczywistości wokół nas. W dzisiejszych czasach, kiedy technologia przenika każdy aspekt naszego życia, warto przypomnieć sobie, jak ważne są chwile spędzone offline.

(czytaj więcej)
0

"Pole pszenicy z cyprysami". Mural w nowej odsłonie

Mural „Pole pszenicy z cyprysami” reaktywowany #w nowej odsłonie.

(czytaj więcej)