Dziś mamy 18 lipca 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

09 lipca 2024

Festyn rodzinny w Królikowie. Atrakcje dla dzieci i dorosłych

fot. KGW Królikowo

fot. KGW Królikowo

6 lipca w Królikowie odbył się "Festyn rodzinny", którego #organizatorem było KGW Królikowo a współorganizatorami Świetlica Wiejska w Królikowie biblioteka publiczna w Królikowie oraz sołtys i rada sołecka Królikowo.

Na dzieci czekało wiele atrakcji, między innymi: zjeżdżalnie, piana party, konkursy, konie oraz OSP Królikowo .Panie z KGW przygotowały stoisko, gdzie można było nabyć ciasto, gofry, kiełbaskę chleb ze smalcem. Swoje punkty wystawił również Bank Spóldzielczy z Szubina oraz przychodnia Medyk z Szubina . Wieczorem odbyła się zabawa dla dorosłych, którą prowiadziła DJ Ewelina Kajzer .W imieniu pani przewodniczącej serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji festynu.

Materiał: Agnieszka Grochala / KGW Królikowo

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt nowelizacji Kodeksu Pracy. Co będzie wliczane do stażu?

Do konsultacji społecznych trafił właśnie projekt nowelizacji Kodeksu pracy# dotyczący stażu pracy. Zakłada on, że okresy samozatrudnienia, wykonywania pracy na podstawie umów zleceń czy świadczenia usług będą wliczały się do stażu pracy. W ten sposób Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej chce wyrównać szanse w dostępie do niektórych uprawnień pracowniczych dla milionów osób.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

Dzień bez telefonu komórkowego. Technologia nie powinna nami rządzić

15 lipca obchodzimy Dzień bez telefonu komórkowego, co jest doskonałą okazją#, aby na chwilę oderwać się od ekranów telefonów i skupić na rzeczywistości wokół nas. W dzisiejszych czasach, kiedy technologia przenika każdy aspekt naszego życia, warto przypomnieć sobie, jak ważne są chwile spędzone offline.

(czytaj więcej)
0

"Pole pszenicy z cyprysami". Mural w nowej odsłonie

Mural „Pole pszenicy z cyprysami” reaktywowany #w nowej odsłonie.

(czytaj więcej)