Dziś mamy 17 lipca 2024, środa, imieniny obchodzą:

21 czerwca 2024

Gratulacje i podziękowania. Zakończenie roku szkolnego w "Żegludze"

fot. Bogdan Ślagowski

fot. Bogdan Ślagowski

21 czerwca 2024 r. odbyło się uroczyste zakończenie #roku szkolnego 2023/2024 w Zespole Szkół Żeglugi Śródlądowej. Wydarzenie rozpoczęło się od wprowadzono sztandar Szkoły i odśpiewania hymnu narodowego.

Odczytano list od Ministra Infrastruktury, w którym przekazał swoje gratulacje oraz podziękowania za miniony rok szkolny, poprosił także o zachowanie bezpieczeństwa podczas spędzanych przez uczniów wakacji.

W tym roku nagrodzono stypendiami motywującymi uczniów wyróżniających się wynikami w nauce.

Kolejną częścią uroczystości było odczytanie listu od przewodniczącej Rady Rodziców Lidii Tadych. Podziękowała ona za wspólną współpracę oraz życzyła miłych i bezpiecznych wakacji. Pożegnano również klasę 3 branżową, która skończyła edukację szkolną.

Następnym etapem uroczystego zakończenia roku szkolnego było wręczenie nagród oraz świadectw uczniom, którzy uzyskali bardzo dobre wyniki w nauce.

Na zakończenie uroczystości wicedyrektor Agnieszka Kamińska podziękowała wszystkim za pracę w ciągu roku oraz życzyła udanego wypoczynku.

Koncert orkiestry szkolnego zakończył uroczystość.

Materiał: Franciszek i Paweł Gondek

Autorzy nie wyrażają zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 22 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt nowelizacji Kodeksu Pracy. Co będzie wliczane do stażu?

Do konsultacji społecznych trafił właśnie projekt nowelizacji Kodeksu pracy# dotyczący stażu pracy. Zakłada on, że okresy samozatrudnienia, wykonywania pracy na podstawie umów zleceń czy świadczenia usług będą wliczały się do stażu pracy. W ten sposób Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej chce wyrównać szanse w dostępie do niektórych uprawnień pracowniczych dla milionów osób.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

Dzień bez telefonu komórkowego. Technologia nie powinna nami rządzić

15 lipca obchodzimy Dzień bez telefonu komórkowego, co jest doskonałą okazją#, aby na chwilę oderwać się od ekranów telefonów i skupić na rzeczywistości wokół nas. W dzisiejszych czasach, kiedy technologia przenika każdy aspekt naszego życia, warto przypomnieć sobie, jak ważne są chwile spędzone offline.

(czytaj więcej)
0

"Pole pszenicy z cyprysami". Mural w nowej odsłonie

Mural „Pole pszenicy z cyprysami” reaktywowany #w nowej odsłonie.

(czytaj więcej)