Dziś mamy 18 lipca 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

20 czerwca 2024

Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Wręczenie nagród

fot. WSSE w Bydgoszczy

fot. WSSE w Bydgoszczy

Wojewódzki konkurs plastyczny „Bezpieczne lato oczami dziecka” zorganizowany# przez Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego w Bydgoszczy cieszył się ogromnym zainteresowaniem! Zaadresowany był do uczniów klas I-III szkół podstawowych. Wpłynęło łącznie ponad 600 prac z całego województwa kujawsko-pomorskiego.

W pierwszym etapie konkursu wyłonione zostały po trzy prace w każdym z powiatów. Komisja kierowała się przede wszystkim samodzielnością dziecka i wkładem, jaki włożyło w jej wykonanie oraz zgodnością z tematem.

- Ta praca była inspirowane tym, że są prądy morskie i na przykład można wpaść w wir! Należy uważać na takie zjawisko, bo może to być niebezpieczna sytuacja. Sam lubię spędzać czas nad woda i pamiętam, żeby kąpać się w miejscu wyznaczonym - powiedział Wiktor Trawiński ze Szkoły Podstawowej w Mycielewie, który zajął 1 miejsce w konkursie plastycznym.

• I miejsce: Wiktor Trawiński, Szkoła Podstawowa w Mycielewie (PSSE Nakło nad Notecią).
• II miejsce: Wiktoria Nykaza, Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Zbigniewa Wodeckiego w Węgrowie (PSSE Grudziądz).
• III miejsce: Nela Ospalska, Szkoła Podstawowa nr 11 w Toruniu (PSSE Toruń).

WYRÓŻNIENIA
• Bohdan Revenko, Szkoła Podstawowa nr 4 w Brodnicy (PSSE Brodnica)
• Szymon Markowski, Szkoła Podstawowa nr 3 we Włocławku (PSSE Włocławek)
• Wiktor Świtek, Zespół Szkół nr 30 Specjalnych w Bydgoszczy (PSSE Bydgoszcz).

- To był bardzo trudny wybór. Cieszę się, że aż tyle prac zostało zgłoszonych w konkursie. Jestem pełen podziwu poziomu wiedzy dzieci i to w jaki sposób postrzegają bezpieczny wypoczynek. Nie pozostaje mi nic innego jak jeszcze raz podziękować Wam drodzy uczniowie za taką postawę! A Wam szanowni rodzice i nauczyciele za treści, jakie są dzieciom przekazywane - podsumował Panśtwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Bydgoszczy Wojciech Koper.

Jest nam niezmiernie miło, że zgłoszonych zostało tak wiele wspaniałych prac. Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie, gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów oraz bezpiecznych wakacji!

Źródło: Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Bydgoszczy

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 2 (2)

    plastyczka, w dniu 21-06-2024 07:35:19 napisał:

    Wielkie gratulacje dla wszystkich uczestników konkursu

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

KOBIZE
500PLN
Korzystanie ze środowiska
500PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Szkolenie okresowe pracowników
89PLN
Konsultacja środowiskowa
200 zł / 0,5 hPLN
Ramki ślubne
39,90 zł PLN
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
79PLN
0

Projekt nowelizacji Kodeksu Pracy. Co będzie wliczane do stażu?

Do konsultacji społecznych trafił właśnie projekt nowelizacji Kodeksu pracy# dotyczący stażu pracy. Zakłada on, że okresy samozatrudnienia, wykonywania pracy na podstawie umów zleceń czy świadczenia usług będą wliczały się do stażu pracy. W ten sposób Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej chce wyrównać szanse w dostępie do niektórych uprawnień pracowniczych dla milionów osób.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

Dzień bez telefonu komórkowego. Technologia nie powinna nami rządzić

15 lipca obchodzimy Dzień bez telefonu komórkowego, co jest doskonałą okazją#, aby na chwilę oderwać się od ekranów telefonów i skupić na rzeczywistości wokół nas. W dzisiejszych czasach, kiedy technologia przenika każdy aspekt naszego życia, warto przypomnieć sobie, jak ważne są chwile spędzone offline.

(czytaj więcej)
0

"Pole pszenicy z cyprysami". Mural w nowej odsłonie

Mural „Pole pszenicy z cyprysami” reaktywowany #w nowej odsłonie.

(czytaj więcej)