Dziś mamy 18 lipca 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

22 czerwca 2024

Piątkowe uroczystości w Kowalewie. Szczególny dzień dla uczniów

fot. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kowalewie

fot. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kowalewie

Z uśmiechami na twarzach uczniowie Szkoły Podstawowej #w Kowalewie pożegnali rok szkolny 2023/2024.

Po rozdaniu świadectw oraz wręczeniu nagród, oficjalnie rozpoczęli wakacje. Piątkowe uroczystości odbyły się w dwóch częściach – dla klas I–III oraz IV–VIII. Dyrektor szkoły, Robert Zdralek, oraz wychowawcy klas wręczali nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce, sukcesy oraz 100-procentową frekwencję.

Był to szczególny dzień dla ósmoklasistów, którzy otrzymali świadectwa ukończenia szkoły z rąk dyrektora oraz wychowawczyni, stając się absolwentami Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kowalewie. Uczniowie klasy VII pożegnali swoich starszych kolegów, wręczając im upominki.

Pan Dyrektor podziękował nauczycielom, pracownikom szkoły, a szczególne podziękowania skierował do rodziców za ich pomoc i wsparcie w szkolnych inicjatywach. Na zakończenie życzył wszystkim udanych i słonecznych wakacji. Na zakończenie uroczystości obejrzeliśmy ze wzruszeniem film pożegnalny uczniów klasy ósmej.

Materiał: Karolina Mrówczyńska-Król / Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kowalewie

Oceń artykuł: 4 9

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Aparat dla dzieci
99,00 złPLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Konstrukcje stalowe
Ramki ślubne
39,90 zł PLN
Konsultacja środowiskowa
200 zł / 0,5 hPLN
Szkolenie okresowe pracowników
89PLN
KOBIZE
500PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
0

Projekt nowelizacji Kodeksu Pracy. Co będzie wliczane do stażu?

Do konsultacji społecznych trafił właśnie projekt nowelizacji Kodeksu pracy# dotyczący stażu pracy. Zakłada on, że okresy samozatrudnienia, wykonywania pracy na podstawie umów zleceń czy świadczenia usług będą wliczały się do stażu pracy. W ten sposób Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej chce wyrównać szanse w dostępie do niektórych uprawnień pracowniczych dla milionów osób.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

Dzień bez telefonu komórkowego. Technologia nie powinna nami rządzić

15 lipca obchodzimy Dzień bez telefonu komórkowego, co jest doskonałą okazją#, aby na chwilę oderwać się od ekranów telefonów i skupić na rzeczywistości wokół nas. W dzisiejszych czasach, kiedy technologia przenika każdy aspekt naszego życia, warto przypomnieć sobie, jak ważne są chwile spędzone offline.

(czytaj więcej)
0

"Pole pszenicy z cyprysami". Mural w nowej odsłonie

Mural „Pole pszenicy z cyprysami” reaktywowany #w nowej odsłonie.

(czytaj więcej)