Dziś mamy 18 lipca 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

18 czerwca 2024

Powitanie lata w Chomętowie. Na uczestników czekało wiele atrakcji

fot. pow.

fot. pow.

Dnia 16.06.2024r. na boisku przy Świetlicy Wiejskiej w Chomętowie odbył się festyn rodzinny pod hasłem „Powitanie lata”.

Na przybyłych uczestników czekało wiele atrakcji: dużo dobrej zabawy z animatorami „Animilandii”, przedstawienie „Kopciuszek” w wykonaniu teatru „Agrafka” – KGW Chomętowo, kawiarenka, pokaz sprzętu p-poż. przez druhów z OSP Chomętowo, darmowy dmuchany zamek, słodycze.

Organizatorzy, którym byli: Sołectwo Chomętowo, Biblioteka Publiczna w Chomętowie, Świetlica Wiejska w Chomętowie, Parafialny Zespół Caritas serdecznie dziękują sponsorom: Przedszkole „IGUŚ” w Chomętowie, Urząd Miejski w Szubinie, Bank Spółdzielczy w Szubinie oraz wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie udanej imprezy.

Materiał: Beata Nitka/ Świetlica Wiejska w Chomętowie

Oceń artykuł: 11 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Balustrady Bramy Ogrodzenia
Metodyka prowadzenia instruktażu stanowiskowego
49PLN
Zadaj pytanie
40PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Konstrukcje stalowe
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
0

Projekt nowelizacji Kodeksu Pracy. Co będzie wliczane do stażu?

Do konsultacji społecznych trafił właśnie projekt nowelizacji Kodeksu pracy# dotyczący stażu pracy. Zakłada on, że okresy samozatrudnienia, wykonywania pracy na podstawie umów zleceń czy świadczenia usług będą wliczały się do stażu pracy. W ten sposób Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej chce wyrównać szanse w dostępie do niektórych uprawnień pracowniczych dla milionów osób.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

Dzień bez telefonu komórkowego. Technologia nie powinna nami rządzić

15 lipca obchodzimy Dzień bez telefonu komórkowego, co jest doskonałą okazją#, aby na chwilę oderwać się od ekranów telefonów i skupić na rzeczywistości wokół nas. W dzisiejszych czasach, kiedy technologia przenika każdy aspekt naszego życia, warto przypomnieć sobie, jak ważne są chwile spędzone offline.

(czytaj więcej)
0

"Pole pszenicy z cyprysami". Mural w nowej odsłonie

Mural „Pole pszenicy z cyprysami” reaktywowany #w nowej odsłonie.

(czytaj więcej)