Dziś mamy 18 lipca 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

22 czerwca 2024

Rok szkolny 2023/2024 przeszedł do historii. Uroczyste zakończenie

fot. powierzone

fot. powierzone

W piątek 21 czerwca rok szkolny 2023/2024 dobiegł końca. #W I Liceum Ogólnokształcącym im. S. Wyspiańskiego w Szubinie w zorganizowanym w hali gimnastycznej jego uroczystym zakończeniu uczestniczyli starosta nakielski Krzysztof Błoński i przewodnicząca Rady Rodziców Beata Kowalska.

W pierwszej części przygotowanej przez Samorząd Uczniowski uroczystości wystąpili wicedyrektor szkoły Beata Kaźmierczak i starosta Krzysztof Błoński, którzy podziękowali wszystkim za cały rok pracy, a uczniom pogratulowali osiągniętych wyników. Następnie panie Beata Kaźmierczak i Beata Kowalska uczniom z najwyższą średnią, powyżej 4,75, wręczyły świadectwa z wyróżnieniem i sfinansowane przez Radę Rodziców nagrody.

Wyróżnienia otrzymali: I.Konieczka, Z.Kubalewska, W.Kowalska, L.Hilscher, D.Macierzyński, L.Czarnecka, P.Szpotański, N.Pawlak, N.Kowalska, D.Rak, O.Wyrostek, M.Michalak, J.Kowalska, Z.Chareńska, K.Burzyńska, N.Kluj, J.Och, N.Stypczyńska, B.Hilscher, A.Lupa, M.Mikuła, M.Nadolna, P.Bochat, N.Nowakowska, Z.Łożyńska, O.Pawlak, Z.Kwiatkowska, L.Majdan, V.Matyszczyk, N.Panek, W.Głuszek, H.Lisiecki, R.Paszkiewicz, M.Gałązka, N.Krzemkowska, A.Łęgowska, J.Grabowska, M.Smarul, M.Czajkowska, A.Kornacka, K.Erlich, M.Kiełczyńska.

Wyróżnienia  za osiągnięcia sportowe wręczali Tomasz Kaszewski, Klaudia Bethke i Krystyn Hilscher, za pracę w samorządzie, zaangażowanie w życie szkoły i wolontariat Joanna Biernacka-Kozerewicz, Edyta Klawińska i Bernadeta Kowalska, za sukcesy w grze w szachy i warcaby Piotr Szybowicz, a za działalność  w Drużynie Sanitarnej i Teatrze „Meandry” Lidia Leciejewska.

Zakończenie roku 2023/2024 było ostatnim w zawodowej karierze nauczyciela informatyki Mariusza Beczyńskiego, który po wakacjach przechodzi na zasłużoną emeryturę. W imieniu społeczności szkolnej za lata pracy podziękowali mu wicedyrektor Beata Kaźmierczak i członek Samorządu Uczniowskiego Igor Konieczka.

Materiał: Tomasz Gronet / I LO w Szubinie

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 9

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt nowelizacji Kodeksu Pracy. Co będzie wliczane do stażu?

Do konsultacji społecznych trafił właśnie projekt nowelizacji Kodeksu pracy# dotyczący stażu pracy. Zakłada on, że okresy samozatrudnienia, wykonywania pracy na podstawie umów zleceń czy świadczenia usług będą wliczały się do stażu pracy. W ten sposób Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej chce wyrównać szanse w dostępie do niektórych uprawnień pracowniczych dla milionów osób.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

Dzień bez telefonu komórkowego. Technologia nie powinna nami rządzić

15 lipca obchodzimy Dzień bez telefonu komórkowego, co jest doskonałą okazją#, aby na chwilę oderwać się od ekranów telefonów i skupić na rzeczywistości wokół nas. W dzisiejszych czasach, kiedy technologia przenika każdy aspekt naszego życia, warto przypomnieć sobie, jak ważne są chwile spędzone offline.

(czytaj więcej)
0

"Pole pszenicy z cyprysami". Mural w nowej odsłonie

Mural „Pole pszenicy z cyprysami” reaktywowany #w nowej odsłonie.

(czytaj więcej)