Dziś mamy 23 lutego 2024, piątek, imieniny obchodzą:

12 lutego 2024

Wyjątkowy jubileusz. Maria Majchrzak skończyła 101 lat!

fot. UM Szubin

fot. UM Szubin

8 lutego br. wyjątkowy jubileusz świętowała Pani Maria Majchrzak# z Królikowa. Pani Maria skończyła 101 lat, jest jedyną kobietą w naszej gminie należącą do zacnego grona Jubilatów którzy przeżyli wiek!

Z okazji urodzin Jubilatkę z kwiatami i upominkiem odwiedził Mariusz Piotrkowski Burmistrz Szubina wraz z Panią Danutą Musiał - Kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego.

Dostojna Jubilatka odebrała również życzenia od Pani Elżbiety Katafiasz – Radnej i sołtysa wsi Królikowo oaz od Pani Jadwigi Katafiasz z Koła Gospodyń Wiejskich w Królikowie.

Dla większości z nas przeżycie 101 lat jest wartością niewyobrażalną, czasem, w którym człowiekowi jest dane doświadczanie różnych uczuć i przeżyć, tych radosnych, szczęśliwych, ale także  tych gorszych a nawet przykrych. Jak widać Pani  Maria mimo  bagażu doświadczeń życiowych jest szczęśliwa i uśmiechnięta. Życzymy Jej dużo zdrowia i pogody ducha w dalszym życiu.

Dziękujemy bardzo Jubilatce i  Jej Rodzinie za spotkanie ,to  była przesympatyczna, przepełniona życzliwością i radością wizyta.

Materiał: UM Szubin

Oceń artykuł: 19 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 6 (6)

    Mareczek, w dniu 12-02-2024 13:44:22 napisał:

    200 lat!

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Budowa hal
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
0

Zastrzeż PESEL. Z usługi skorzystało już ponad 2 mln osób

Zastrzeżenie PESELU ma ochronić przed jego nieautoryzowanym# wykorzystaniem i poprawić bezpieczeństwo naszych danych. Od 17 listopada swój numer PESEL zastrzegło ponad 2 mln obywateli, należy jednak pamiętać, że instytucje finansowe będą miały obowiązek sprawdzania bazy zastrzeżonych numerów PESEL od 1 czerwca tego roku i od tego dnia nasze dane będą w pełni chronione.

(czytaj więcej)
0

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. Choroba może dotknąć każdego

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją został ustanowiony przez #Ministra Zdrowia w 2001. Jest on obchodzony w dniu 23 lutego.

(czytaj więcej)
0

Bezpieczny powrót z ferii. O czym warto pamiętać?

Przed nami ostatni weekend ferii zimowych, co wiązać się będzie ze zwiększonym# ruchem na drogach krajowych. Pogoda może być zmienna, aczkolwiek warunki atmosferyczne na przeważającym obszarze Polski będą przypominały wczesną wiosnę. To jednak nie zwalnia nikogo z przestrzegania kluczowych zasad bezpieczeństwa, o których należy pamiętać przed podróżą i w jej trakcie.

(czytaj więcej)
0

Relacja między psami, a ich przewodnikami. Badania naukowe

Na terenie potulickiej jednostki odbyły się badania# służące zebraniu danych dotyczących relacji powstających między psami pracującymi w służbie mundurowej, a ich przewodnikami.

(czytaj więcej)