Dziś mamy 18 lipca 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

17 czerwca 2024
Wiadomości z regionu

Zderzenie osobówki z ciężarówką. Wysłano liczne siły i środki

fot. OSP Solec Kujawski

fot. OSP Solec Kujawski

Do groźnego zdarzenia doszło dzisiejszego wieczoru #na DW 397 w miejscowości Makowiska.

Z informacji przekazanych przez zgłaszającego wynikało, że doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym, w wyniku którego samochód osobowy dachował, po czym zaczął płonąć. Z uwagi na poważną treść zgłoszenia na miejsce wysłano liczne siły i środki z Solca Kujawskiego oraz Bydgoszczy. Po przybyciu na miejsce okazało się, że sytuacja nie jest na tyle poważna jak ją opisano i samochód się nie pali. W zdarzeniu brały udział 2 osoby, które zostały przebadane przez przybyły na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego, żaden z uczestników zdarzenia nie wymagał pomocy medycznej. Ruch na DW 397 w pierwszej fazie działań był całkowicie zablokowany, po chwili wprowadzono ruch wahadłowy. Aktualnie ruch w tym miejscu odbywa się bez utrudnień.

Materiał: OSP Solec Kujawski

Oceń artykuł: 0 5

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (6) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (3)

  obserwator, w dniu 18-06-2024 07:01:01 napisał:

  Czas wielki by za nie przemyślane wysyłanie strażaków powinni płacić za paliwo dyspozytorzy ze 112 rozumiem jedna jednostka ale jak w tym wypadku aż trzy jednostki

  odpowiedz

  • 2 (2)

  Kg, w dniu 18-06-2024 07:30:03 napisał:

  A co ma 112 dostał czy dostała wiadomości to zareagowali jak powinno być. I nie rozumiem jak można być takim nie myślącym.

  odpowiedz

  • 2 (4)

  hehe, w dniu 18-06-2024 08:09:47 napisał:

  Liczne siły i środki...brzmi jakby wielka armia ruszyła na front :-)

  odpowiedz

  • -1 (1)

  HA HA HA , w dniu 19-06-2024 09:03:42 napisał:

  Do Kg skoro tak dobrze dysponuje 112 tyloma jednostkami straży pożarnej jeszcze powinien wezwać wojsko i jednostkę terytorjalsów był by komplet

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Kg, w dniu 19-06-2024 13:56:35 napisał:

  Do HaHa cymbalem to ty się urodziłeś i cymbalem odejdziesz. Jak można nie zrozumieć o czym napisałem. Czy to aż takie trudne do zrozumienia. Włącz myślenie a nie wciąż na wstecznym.

  odpowiedz

  • 0 (0)

  do Kg, w dniu 20-06-2024 07:54:52 napisał:

  Kg też jestem tego zdania co obserwator i HAHAHA po co trzy jednostki straży do jednego wypadku , odnoszę wrażenie że ty jesteś strażakiem i jest ci na ręke jak was wzywają do wypadku bo przy takiej ilości ludzi da się głupa palić i nic nie robić i jeszcze można mieć za to zapłacone

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Aparat dla dzieci
99,00 złPLN
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Budowa magazynów
Szkolenie z HACCP
80PLN
Szkolenie bhp dla studentów
79PLN
Korzystanie ze środowiska
500PLN
0

Projekt nowelizacji Kodeksu Pracy. Co będzie wliczane do stażu?

Do konsultacji społecznych trafił właśnie projekt nowelizacji Kodeksu pracy# dotyczący stażu pracy. Zakłada on, że okresy samozatrudnienia, wykonywania pracy na podstawie umów zleceń czy świadczenia usług będą wliczały się do stażu pracy. W ten sposób Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej chce wyrównać szanse w dostępie do niektórych uprawnień pracowniczych dla milionów osób.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

Dzień bez telefonu komórkowego. Technologia nie powinna nami rządzić

15 lipca obchodzimy Dzień bez telefonu komórkowego, co jest doskonałą okazją#, aby na chwilę oderwać się od ekranów telefonów i skupić na rzeczywistości wokół nas. W dzisiejszych czasach, kiedy technologia przenika każdy aspekt naszego życia, warto przypomnieć sobie, jak ważne są chwile spędzone offline.

(czytaj więcej)
0

"Pole pszenicy z cyprysami". Mural w nowej odsłonie

Mural „Pole pszenicy z cyprysami” reaktywowany #w nowej odsłonie.

(czytaj więcej)