Dziś mamy 3 lutego 2023, piątek, imieniny obchodzą:

29 listopada 2022

II Warcabowe Grand Prix. Zakończył się cykl pięciu turniejów

fot. powierzone

fot. powierzone

W poniedziałek 28 listopada zakończył się cykl turniejów II Warcabowego Grand Prix Szubińskiego Domu Kultury. #W ramach GP odbyło się 5 zawodów, w których klasyfikowano uczestników w oparciu o metodę olimpijską.

I miejsce wywalczył Kacper Białecki, II miejsce zdobył Kamil Białecki, a III miejsce zajął Alan Ufnal. W kategorii kobiet zwyciężyła Sandra Ufnal, a w grupie najmłodszych tryumfował Mieszko Szczupacki.

Szczegółowa lista medalistów poszczególnych turniejów: 24 X 2022 - I miejsce Kamil Białecki, II miejsce Kacper Białecki, III miejsce Alan Ufnal, 7 XI 2022 - I miejsce Kacper Białecki, II miejsce Filip Czerwiński, III miejsce Kamil Białecki, 14 XI 2022 - I miejsce Kacper Białecki, II miejsce Kamil Białecki, III miejsce Mieszko Szczupacki, 21 XI 2022 - I miejsce Kacper Białecki, II miejsce Kamil Białecki, III miejsce Alan Ufnal, 28 XI 2022 - I miejsce Kamil Białecki, II miejsce Alan Ufnal, III miejsce Filip Czerwiński.

Materiał: PS

Oceń artykuł: 9 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Stres w pracy oraz jego wpływ na występowanie wypadków przy pracy
49PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Konstrukcje stalowe
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Metodyka prowadzenia instruktażu stanowiskowego
49PLN
BHP przy usuwaniu wyrobów zawierających azbest
59PLN
0

Święto Matki Boskiej Gromnicznej. Jakie zwyczaje ludowe są z tym związane?

Dzisiaj, 2 lutego w kościele katolickim obchodzone jest Święto Ofiarowania Pańskiego. W Polsce ten dzień nazywany jest# Świętem Matki Boskiej Gromnicznej.

(czytaj więcej)
0

Koszt utylizacji paneli fotowoltaicznych. Co dalej ze zużytymi modelami?

Panele fotowoltaiczne wciąż cieszą się dużą popularnością. Jako że świadomość ekologiczna Polaków nieustannie się zmienia, #to wiele osób już na etapie wyboru odpowiedniego rozwiązania zaczęło zadawać sobie pytanie – co zrobić po 25-30 latach, gdy panele nie będą nadawały się do dalszego użytkowania? I ile kosztuje utylizacja paneli fotowoltaicznych? Odpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Odchudzanie częstym postanowieniem noworocznym. Jak wytrwać na diecie?

Nikt nie wie, jak to się stało, że rozpoczęcie odchudzania stało się jednym z podstawowych postanowień, jakie# narzucamy sobie wraz z początkiem niemal każdego nowego roku. Żyjemy w kulturze diet. Jednak im bardziej są one restrykcyjne i pełne wyrzeczeń, tym trudniej w nich wytrwać. Tymczasem do pełni szczęścia wystarczy odrobina organizacji i wiedzy na temat podstawowych procesów, jakie zachodzą w naszym organizmie. Jak mogą pomóc w tym dietetycy i MajAcademy – platforma zapewniająca profesjonalne wsparcie w dbaniu o nasze zdrowie.

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)