Dziś mamy 30 maja 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

19 kwietnia 2024

Pełen humoru spektakl i wspaniała oprawa. Seniorzy dla przedszkolaków

fot. archiwum Samorządowego Przedszkola nr 3 w Szubinie

fot. archiwum Samorządowego Przedszkola nr 3 w Szubinie

Dnia 18.04.2024 w Muzeum Ziemi# Szubińskiej wystąpili członkowie Klubu Seniora „Zawsze razem" z Zamościa we wspaniałym przedstawieniu pt. „Rzepka" Juliana Tuwima. Odbiorcami były dzieci z Samorządowego Przedszkola nr 3 im. Wandy Chotomskiej w Szubinie oraz w celach integracji międzyprzedszkolnej grupa „Biedronki" z Samorządowego Przedszkola nr 2.

Aktorów na scenie powitała pani dyrektor Beata Bethke. Piękne stroje, pełen humoru spektakl oraz wspaniała oprawa muzyczna to wszystko sprawiło, że przedszkolaki z wielkim zachwytem oglądały całe przedstawienie. Dla dzieci udział w takim wydarzeniu to wyrabianie prawidłowego zachowania podczas przedstawień teatralnych oraz kształtowanie szacunku do aktorów występujących na scenie. Na koniec wszyscy nagrodzili aktorów gromkimi brawami a przedszkolaki wręczyły podziękowania seniorom.

Materiał: Wioleta Danielek

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Przeciwdziałanie przestępczości środowiskowej. Szkolenia dla policjantów

Radom, Kielce, Lublin, Białystok, Gorzów Wielkopolski, Bydgoszcz#, Katowice, Rzeszów i Warszawa – to miasta na mapie tegorocznego cyklu szkoleń dla funkcjonariuszy Policji pn. „Zwalczanie i przeciwdziałanie przestępczości środowiskowej w zakresie gospodarowania odpadami oraz transportowania odpadów w ruchu krajowym i międzynarodowym”. W lutym, marcu i kwietniu 2024 r. eksperci Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska przeprowadzili wykłady na Mazowszu, w Świętokrzyskim, na Lubelszczyźnie i Podlasiu. 22 i 23 maja odbyły się kolejne szkolenia – w Gorzowie Wielkopolskim i Bydgoszczy.

(czytaj więcej)
0

Tydzień Promocji Karmienia Piersią. Ważne jest wsparcie

Rozpoczął się Tydzień Promocji Karmienia Piersią. Zachęcamy do# karmienia piersią, ale pamiętamy także o mamach, które z różnych przyczyn nie mogą karmić naturalnie. Pamiętajmy o wzajemnym szacunku i wsparciu.

(czytaj więcej)
0

Wstęp na wystawę bezpłatny. Pałac Krasińskich dostępny dla odwiedzających

Rękopisy Cypriana Kamila Norwida, kronik Galla Anonima czy oryginał #utworu „Mury” Jacka Kaczmarskiego – to tylko niektóre ze zbiorów Biblioteki Narodowej, które od 21 maja można obejrzeć w zmodernizowanym i otwartym dla zwiedzających Pałacu Krasińskich w Warszawie.

(czytaj więcej)
0

Komary motywowały do szybkiego marszu. Wędrówka w otoczeniu jezior

W dzisiejszej wędrówce uczestniczyło #16 osób. Przejście wokoło jeziora Witosławskiego i Rościmińskiego nie przysparzało by większych problemów, gdyby nie ogromne ilości komarów, które tylko nas motywowały do szybkiego tempa marszu.

(czytaj więcej)