Dziś mamy 15 kwietnia 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

26 marca 2024

Wyczekiwany gość w przedszkolu. Zajączek sprawił dzieciom wielką radość

fot. powierzone

fot. powierzone

W dniu 25.03. 2024r. dzieci z Samorządowego Przedszkola #nr 3 im. W. Chotomskiej po śniadaniu wielkanocnym spotkały się z Wielkanocnym Zajączkiem.

Ze względu na  niekorzystne warunki atmosferyczne (deszcz), zabawę poszukiwawczą zorganizowaliśmy na terenie przedszkola co sprawiło, że również wszyscy świetnie się bawiliśmy. Do każdej sali prowadził wyznaczony trop, sugerując obecność Zajączka. Sprytny, długo wyczekiwany gość, kicał po całym przedszkolu, odwiedzając poszczególne grupy i sprawiając dzieciom ogromną radość. Przedszkolaki otrzymały od Zajączka wielkanocne upominki, które wywołały dodatkowe pozytywne emocje. Dzieci miały również możliwość przywitać i pożegnać się z Zajączkiem poprzez przybicie piątki lub żółwika.

W tym dniu rozstrzygnięto również dwa przedszkolne konkursy plastyczne: ,,Zajączek Wielkanocny” oraz ,,Wielkanocne ozdoby”. Dziękujemy bardzo rodzicom za współpracę i zaangażowanie w konkursy na które wpłynęło łącznie ponad 60 prac. Wszystkie dzieci biorące udział zostały nagrodzone oraz otrzymały pamiątkowe dyplomy.

W celu upamiętnienia tego spotkania, wykonano pamiątkowe zdjęcia a przedszkolaki podziękowały Zajączkowi za przybycie i zaprosiły go na następny rok.

Głównym celem zabawy był udział w kultywowaniu tradycji i zwyczajów związanych ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi.

Składamy serdeczne podziękowania za współpracę podczas organizacji spotkania z Wielkanocnym Zajączkiem dla wychowawców oraz wychowanków Okręgowego Ośrodka Wychowawczego w Szubinie.

Materiał: Małgorzata Łuksztet / Samorządowe Przedszkole nr 3 im. Wandy Chotomskiej w Szubinie

Oceń artykuł: 5 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Szkolenie okresowe pracowników
49PLN
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Szkolenie z HACCP
59PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Aparat dla dzieci
99,00 złPLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
0

Już zakwitły mniszki. Przygotuj smaczny syrop na przeziębienie

Mniszek lekarski to cenna roślina znana #z wielu prozdrowotnych właściwości. Nadszedł właśnie najlepszy moment na zbiór kwiatów. Można z nich przyrządzić miód lub syrop, który przyda się zimą, gdy dopadnie nas przeziębienie. Przepis jest prosty i tani. Wystarczy trochę cierpliwości.

(czytaj więcej)
0

Połowa szkolenia nowo wcielonych Terytorialsów. Wkrótce przysięga

To już połowa szkolenia nowo wcielonych# Terytoriasów w 82 batalionie lekkiej piechoty z Inowrocławia. Jest to bardzo intensywny element szkolenia podstawowego żołnierzy, który zakończy się złożeniem uroczystej przysięgi wojskowej 20 kwietnia br.

(czytaj więcej)
0

Wędrówka wzdłuż Kanału Bydgoskiego. Dużo dobrego humoru

Wczorajszą wędrówkę rozpoczęliśmy #w Bydgoszczy, skąd w piętnastoosobowym składzie wędrowaliśmy wzdłuż Kanału Bydgoskiego.

(czytaj więcej)
0

Dzisiaj Światowy Dzień Trzeźwości. Jak alkohol wpływa na nasz organizm?

Co roku 15 kwietnia Światowa Organizacja Zdrowia apeluje#, aby przynajmniej w tym jednym dniu powstrzymać się od spożywania jakichkolwiek produktów alkoholowych. Chce tym samym zwrócić uwagę na problem alkoholizmu oraz zagrożeń zdrowotnych wynikających z nadużywania alkoholu. Według WHO alkohol znajduje się na trzecim miejscu wśród czynników ryzyka dla zdrowia populacji. Większe ryzyko niesie za sobą palenie tytoniu i nadciśnienie tętnicze. Ponad 60 rodzajów chorób i urazów ma związek ze spożywaniem alkoholu.

(czytaj więcej)