Dziś mamy 5 grudnia 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:

23 czerwca 2022 r.

Legendy o herbie Szubina. Przedstawienie przeniosło wszystkich w dawne czasy

fot. pow.

fot. pow.

9 czerwca 2022 r. dzieci z grupy Smerfy zaprosiły swoich kolegów na przedstawienie "Legendy o herbie Szubina".

Przeniosły wszystkich w dawne czasy, przypominając historię narodzin miasta. Występ przedszkolaków zaszczyciła swoją obecnością Pani Maria Mańkowska. Dyrektor przedszkola wraz z dziećmi i personelem placówki podziękowała naszemu gościowi za długoletnią i owocną współpracę. Pani Maria od wielu lat zaszczepiała i pielęgnowała w naszych dzieciach miłość do literatury i szacunek do książek.

Materiał: Anna Ucińska, Izabela Szpotańska, Anna Kluska

Autorki nie wyrażają zgody na komentowanie artykułu.

 

Oceń artykuł: 5 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Nadzieje polskich kibiców. Dzisiaj Polska zagra z Meksykiem

Rozpoczęcie mundialu rozpaliło nadzieje polskich kibiców. Sukces w meczu towarzyskim z Chile (1:0) dodał optymizmu #przed dzisiejszym spotkaniem z Meksykiem.

(czytaj więcej)
0

Jaja dla urody. Naturalne sposoby na piękną skórę i włosy

Jajko to produkt ceniony w diecie, ale nie musi służyć wyłącznie# jako jedzenie. Już od starożytności znane są bowiem także jego właściwości kosmetyczne, a szczególnie zbawienny wpływ na skórę, paznokcie i włosy.

(czytaj więcej)
0

Mundial na dwa sposoby. Pytania do hiszpańskiego trenera

Mundial zaczęliśmy na dwa zupełnie różne sposoby. Reprezentacja Polski #od antyfutbolu w meczu z Meksykiem, w którym co prawda udało się wywalczyć punkt, ale murowaniem własnej bramki i graniem „lagą na Roberta” nie rozkochaliśmy w sobie koneserów dobrego futbolu. Hiszpanie z kolei zagrali mecz idealny, pokonując Kostarykę 7:0 i dominując pod każdym względem. Co mamy zrobić, żeby kiedyś zagrać w podobny sposób? Rady szukamy u hiszpańskiego trenera, który od siedmiu lat uczy futbolu polskie dzieci.

(czytaj więcej)
0

Co wartościowego jeść rano? Śniadaniowe grzechy Polaków.

Z przeprowadzanych badań wynika, że Polacy cenią sobie śniadania i traktują je jako najważniejszy posiłek dnia. #Z pewnością nie bez znaczenia jest to, że ich spożywanie jest coraz częściej promowane przez media oraz specjalistów od żywienia.

(czytaj więcej)