Dziś mamy 19 marca 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

09 września 2020

Pokaż region na zdjęciach. Czasu pozostało niewiele

Inwestycje w sektorze ochrony zdrowia, konserwacja zabytków, modernizacje budynków #użyteczności publicznej, nowoczesne boiska sportowe czy rozwój infrastruktury drogowej – środki pomocowe z Unii Europejskiej odmieniły nasz region w niemal wszystkich dziedzinach życia.

Mieszkańców województwa zapraszamy do udziału w konkursie na najlepszą fotografię przedstawiającą projekty zrealizowane w Kujawsko-Pomorskiem ze wsparciem naszego Regionalnego Programu Operacyjnego. Autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody finansowe. W puli jest 20 tysięcy złotych. Na prace czekamy do wtorku (15 września).

Konkurs rozegrany zostanie w dwóch kategoriach:

fotografia pojedyncza

fotoreportaż.

W każdej kategorii przyznamy nagrody finansowe:

I nagroda – 2 000 złotych

II nagroda – 1 500 złotych

III nagroda – 1 000 złotych

wyróżnienia – 800 złotych.

Ocenie podlegać będą wyłącznie zdjęcia inwestycji lub przedsięwzięć, które zostały zrealizowane dzięki dofinansowaniu z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007-2013 lub na lata 2014-2020. Informacji o tych inwestycjach można szukać na www.kujawsko-pomorskie.pl oraz na www.mojregion.eu. Komisja konkursowa oceni m.in. jakość techniczną fotografii, oryginalność i kreatywność.

Prace w wersji elektronicznej wraz z podpisanymi załącznikami do regulaminu konkursowego należy przesłać na adres:

Biuro Prasowe Gabinetu Marszałka

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Plac Teatralny 2, 87-100 Toruń

z dopiskiem: „Konkurs Fotograficzny Kujawsko-Pomorskie: podoba mi się!”.

W 2019 roku w ramach naszego konkursu wpłynęły 73 prace z całego województwa kujawsko-pomorskiego. Zwycięzcami zostali Anna Kanabaj z Żołędowa w powiecie bydgoskim (za zdjęcie „Przystań”) i Michał Kostrzewski ze Szpetala Górnego w powiecie włocławskim (za fotoreportaż „Dążąc do gwiazd”).

Materiał: Beata Krzemińska rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego / red.

Oceń artykuł: 10 11

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!



LOKALNY HIT

Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Budowa magazynów
Szkolenie z HACCP
59PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
0

Jak prawidłowo stosować antybiotyki? Nie przerywaj kuracji

Czy wiesz, jak prawidłowo stosować antybiotyki? Zapobieganie infekcjom i odpowiednie ich# leczenie pomogą zachować skuteczność leków i zapobiegać antybiotykoodporności.

(czytaj więcej)
0

Ćwiczenia policjantów i straży granicznej. Wspólne działania

Policjanci, wspólnie ze strażą graniczną, wzięli udział# w ćwiczeniach na terenie Portu Lotniczego w Bydgoszczy. Miały one na celu sprawdzenie i utrwalenie działań służb w odpowiedzi na realne zagrożenia, które mogą wystąpić podczas codziennej działalności lotniska.

(czytaj więcej)
0

Terytorialsi na kolejnym szkoleniu. Kurs SERE był bardzo wymagający

Ucieczka, unikanie przeciwnika, przetrwanie w terenie to tylko niektóre #zagadnienia kursu SERE poziomu B, który w minionym tygodniu zrealizowało Centrum Szkolenia Wojsk Obrony Terytorialnej w Toruniu. W 5-dniowym kursie udział wzięło kilkunastu Terytorialsów z całego kraju, a zajęcia realizowane były m.in. na terenie borów Tucholskich.

(czytaj więcej)
0

Co nam mówi kod kreskowy? Czy prefiks 590 = Polska?

Kto odpowiada za kody kreskowe#? GS1 to międzynarodowa organizacja zajmująca się zarządzaniem systemem znakowania produktów kodami kreskowymi.

(czytaj więcej)