Dziś mamy 25 września 2022, niedziela, imieniny obchodzą:

20 września 2022

Policjanci zachęcają do udziału w konkursie. Na zwycięzców czekają nagrody

fot. pixabay

fot. pixabay

Nakielscy policjanci organizują fotograficzny konkurs profilaktyczny# pn.: „Bliżej pasji dalej od uzależnień”. Prace można nadsyłać do 24 października, a na zwycięzców czekają nagrody.

Policjanci z nakielskiej komendy zachęcają młodzież z klas VII-VIII szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych do wzięcia udziału w Powiatowym Fotograficznym Konkursie Profilaktycznym pn.: „Bliżej pasji dalej od uzależnień”.
Zadaniem uczniów chcących wystartować w konkursie, jest wykonanie fotografii odpowiadającej tematycznie nazwie przedsięwzięcia.

Zdjęcie konkursowe wraz z pisemnym zgłoszeniem uczestnictwa i stosownymi oświadczeniami należy nadesłać lub dostarczyć do dnia 24 października 2022 roku na adres: Komenda Powiatowa Policji w Nakle nad Notecią ul. Pocztowa 11, 89-100 Nakło nad Notecią.

Współorganizatorami przedsięwzięcia są Gminne Komisje Rozwiązywania Problemów Alkoholowych z terenu powiatu.
Policjanci zapraszają młodzież do udziału w konkursie. Kartę zgłoszeniową, stosowne oświadczenie oraz regulamin konkursu znaleźć można w załącznikach.

Materiał: kom. Justyna Andrzejewska / Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 1
Pliki do pobrania
Regulamin konkursu.doc
Zgłoszenie.doc
Oświadczenie.doc

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Myślisz o regularnych ćwiczeniach? Jak wdrożyć plan w życie

Jak wynika z przeprowadzonych wśród Europejczyków badań #dotyczących aktywności fizycznej, Polacy zajmują pierwsze miejsce wśród ośmiu badanych krajów. Trzech na czterech Polaków deklaruje, że uprawia chociaż jedną dyscyplinę sportu. Największą popularnością cieszy się jogging (58,9%) i fitness (48,4%). Dalej uplasowało się pływanie (38,9%), piłka nożna (32,8%) oraz siatkówka (24,3%) . We wszystkich badanych krajach najbardziej aktywną sportowo grupą są osoby w wieku 18-34 lata. Skąd biorą motywację?

(czytaj więcej)
0

Czym ogrzejemy domy zimą? Perspektywy cenowe surowców energetycznych

Nagły wrześniowy spadek temperatur sprawił, że jednym z kluczowych# tematów stała się kwestia bezpieczeństwa energetycznego. Rządzący uspokajają, że nie zabraknie energii elektrycznej ani ciepła dla odbiorców indywidualnych. Z kolei eksperci alarmują, że węgla opałowego – z którego to korzystają głównie elektrownie i elektrociepłownie miejskie do wytworzenia energii cieplnej – nie wystarczy, a jeśli zostanie pozyskany, może być niskiej jakości. Czy społeczeństwu grożą częste wyłączenia energii i galopująca podwyżka cen?

(czytaj więcej)
0

„Hazard? Nie daj się wciągnąć!”. Akcja edukacyjna KAS

Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) kontynuuje ogólnopolską# akcję edukacyjną, której celem jest podniesienie świadomości o zagrożeniach związanych z uzależnieniem od hazardu oraz uczestnictwem w nielegalnych grach hazardowych. Akcja uzyskała honorowy patronat Ministra Edukacji i Nauki.

(czytaj więcej)