Dziś mamy 25 września 2022, niedziela, imieniny obchodzą:

08 sierpnia 2022

Sportowe wakacje na orliku. Rozegrano turniej w darta

fot. powierzone

fot. powierzone

W pierwszym tygodniu sierpnia na boisku orlik w # Szubinie przy ulicy Mostowej odbyły się turnieje w darta w ramach sportowych wakacji na orliku.

5 sierpnia do rywalizacji przystąpiła młodzież gdzie najlepszy okazał się Rzepczyk, który w ostatniej serii rzutów wyprzedził Borutę. W niedzielę 7 sierpnia natomiast zmagania rozpoczęli dorośli. I tutaj również zawody były emocjonujące do samego końca. Ostatecznie wśród dorosłych zwyciężył Mikołaj Szczech (450 punktów) drugie miejsce zajął Jakub Gąsior (424 punkty) a na najniższym stopniu podium uplasował się Łukasz Fijałkowski (348 punkty). Każdy z uczestników wykonywał 10 serii po 3 rzuty a wynik końcowy stanowiła suma wszystkich zdobytych punktów. Każdy z uczestników otrzymał drobne upominki w postaci gadżetów czołowego klubu piłkarskiego Rakowa Częstochowa.

Najważniejsza w tym wszystkim była dobra zabawa oraz miło i w aktywnie spędzony czas. Następny turniej darta na orliku przy ulicy Mostowej odbędzie się w sobotę 13 sierpnia. O 16.00 rywalizować będą młodsi uczestnicy, a od 18.00 rywalizację rozpoczną dorośli. Zapraszamy serdecznie.

W ramach sportowych wakacji na orliku w sierpniu odbędzie się jeszcze wiele rywalizacji sportowych takich jak rzut podkową, gra w bule oraz turnieje piłki nożnej i tenisa stołowego.

Szczegóły podamy wkrótce.

materiał: Daniel Lubawy i Jakub Cegiełka

Oceń artykuł: 7 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    Fifi, w dniu 08-08-2022 21:52:38 napisał:

    Fajny turniej dużo zabawy i śmiechu. Oby więcej takich

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
49PLN
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
99PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
0

Myślisz o regularnych ćwiczeniach? Jak wdrożyć plan w życie

Jak wynika z przeprowadzonych wśród Europejczyków badań #dotyczących aktywności fizycznej, Polacy zajmują pierwsze miejsce wśród ośmiu badanych krajów. Trzech na czterech Polaków deklaruje, że uprawia chociaż jedną dyscyplinę sportu. Największą popularnością cieszy się jogging (58,9%) i fitness (48,4%). Dalej uplasowało się pływanie (38,9%), piłka nożna (32,8%) oraz siatkówka (24,3%) . We wszystkich badanych krajach najbardziej aktywną sportowo grupą są osoby w wieku 18-34 lata. Skąd biorą motywację?

(czytaj więcej)
0

Czym ogrzejemy domy zimą? Perspektywy cenowe surowców energetycznych

Nagły wrześniowy spadek temperatur sprawił, że jednym z kluczowych# tematów stała się kwestia bezpieczeństwa energetycznego. Rządzący uspokajają, że nie zabraknie energii elektrycznej ani ciepła dla odbiorców indywidualnych. Z kolei eksperci alarmują, że węgla opałowego – z którego to korzystają głównie elektrownie i elektrociepłownie miejskie do wytworzenia energii cieplnej – nie wystarczy, a jeśli zostanie pozyskany, może być niskiej jakości. Czy społeczeństwu grożą częste wyłączenia energii i galopująca podwyżka cen?

(czytaj więcej)
0

„Hazard? Nie daj się wciągnąć!”. Akcja edukacyjna KAS

Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) kontynuuje ogólnopolską# akcję edukacyjną, której celem jest podniesienie świadomości o zagrożeniach związanych z uzależnieniem od hazardu oraz uczestnictwem w nielegalnych grach hazardowych. Akcja uzyskała honorowy patronat Ministra Edukacji i Nauki.

(czytaj więcej)