Dziś mamy 15 sierpnia 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:

03 sierpnia 2022

Wystawa fotograficzna Zbigniewa Borka. 12 sierpnia w szubińskiej bibliotece

fot. pow.

fot. pow.

Rejonowa Biblioteka Publiczna i Klub Miłośników Fotografii FLESZ# zapraszają 12 sierpnia o 18:00 na wernisaż wystawy fotograficznej Zbigniewa Borka reportera Radia Nakło.

Zbigniew Borek Urodził się na Kujawach, w Gniewkowie leżącym pomiędzy Toruniem a Inowrocławiem. Swoje dorosłe życie związał jednak z Bydgoszczą. Tu rozpoczął swoją ścieżkę edukacyjną. Chciał być elektronikiem jednak życie pokierowało go w stronę dziennikarstwa. Swoją przygodę z mikrofonem rozpoczął od radia zakładowego, później było Radio EL, Radio ESKA i wreszcie Radio Nakło, gdzie pracuje do dzisiaj. Jego charakterystyczny głos można usłyszeć na fali 107 i 5 FM. Interesuje się etnografią, kolekcjonuje kamienie i minerały, uwielbia eskapady rowerowe oczywiście z aparatem fotograficznym. Podczas wspomnianych eskapad fotografuje to co przykuje jego uwagę: przelatujący klucz ptaków, zjawiskowy zachód słońca, ciekawy człowiek, budowla, a nawet rzadko spotykany motyl. Za każdym zdjęciem kryje się zwykle jakaś historia, historia - którą warto opowiedzieć. - stwierdził autor fotografii.

Materiał: Mirosław Rzeszowski

Oceń artykuł: 7 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (1)

  JK, w dniu 03-08-2022 22:20:18 napisał:

  Brawo dla organizatorów, którzy podjęli się organizacji wymienionej wystawy. Będę i zachęcam mieszkańców Szubina i okolic do obejrzenia wystawy i posłuchanie prelekcji Pana red. Borka.

  odpowiedz

  • 0 (0)

  s, w dniu 05-08-2022 19:13:27 napisał:

  ja u siebie gram jutro zaczyna sie tu sezon małe jezziora k prońko h frąckowiak dzisiaj słuchaja w sklepach orła cień po latach podoba jak kot bez ogona wszystko dobrze serio

  odpowiedz

  • 0 (0)

  słuchacz, w dniu 05-08-2022 19:27:29 napisał:

  bardziej podoba orła cień jak dawno tadio naklo dobrze sie ma

  odpowiedz

  • 0 (0)

  słuchacz, w dniu 05-08-2022 20:49:42 napisał:

  mpdern szoking jeden taniec w stylu modern talking po polsku news

  odpowiedz

  • 0 (0)

  s, w dniu 06-08-2022 12:26:54 napisał:

  z vox radio o modern szoking tam marek sierocki szef może prywatne radiio covery modern talking nowa po polsku new collective plski 1 modern talking call me podobno d bohlen wyraził zgode czytałem wczoraj plus gra tearsdrops łzy u nich numer pop przeboje

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Budowa hal
0

Jak uczyć rodziców w zakresie opieki nad noworodkiem? Porady położnej

Narodziny dziecka są dużym wydarzeniem#. Dla przyszłych rodziców brak wiedzy i umiejętności związanych z obserwacją i pielęgnacją jest dużym stresem i wyzwaniem. Prowadzona edukacja przedporodowa, okołoporodowa i poporodowa przez szkołę rodzenia czy położną środowiskową ma niebagatelne znaczenie w przygotowaniu rodziców do zupełnie nowej roli. O opiece nad maluszkiem i jego pielęgnacji opowiada Urszula Piskorska, zwyciężczyni 8. edycji konkursu Położna na medal.

(czytaj więcej)
0

Drożyzna w Polsce. Czy Spółdzielnie Mieszkaniowe czeka kryzys?

Drożyzna jest widoczna nie tylko na paragonach w sklepach.# Rosnące koszty kredytów, a także transportu czy usług spędzają sen z oczu Polaków. W trudnej sytuacji są mieszkańcy wspólnot czy Spółdzielni Mieszkaniowych. Ci już dzisiaj drżą na myśl o rosnących rachunkach i obawiają się nadchodzącego sezonu grzewczego. Rosną opłaty za energię elektryczną, sukcesywnie wzrasta wysokość czynszu, a także koszty wywozu odpadów. Część Spółdzielni Mieszkaniowych już dziś próbuje się zabezpieczyć przed wysokimi rachunkami za ogrzewanie i inwestuje w odnawialne źródła energii.

(czytaj więcej)
0

3 popularne cyberoszustwa finansowe, przez które możesz wpaść w długi. Sprawdź, jak się przed nimi u

Według danych zebranych na zlecenie BIK, aż 84% Polaków obawia# się wykorzystania swoich personaliów w wyniku wycieku, a 54% boi się wyłudzenia pieniędzy spowodowanego kradzieżą danych[1]. Te obawy są jak najbardziej uzasadnione, szczególnie teraz, gdy trwają wakacje, i gdy cieszymy się beztroskim, zasłużonym wypoczynkiem. Oszuści jednak nie mają urlopu i wciąż szukają coraz to nowych sposobów na to, by zdobyć dostęp do naszych danych… i pieniędzy. I choć mogłoby się wydawać, że nasza świadomość jako użytkowników Internetu – a co za tym idzie, także ostrożność – powinny być coraz większe, to często wystarczy, że cyberprzestępcy nieznacznie zmodyfikują swoje wcześniejsze metody, a kolejne osoby tracą swoje oszczędności albo popadają w długi. Wciąż najczęstszą (i niestety bardzo skuteczną) metodą oszustwa są różne odmiany phisingu, czyli podszywania się pod inną osobę lub instytucję, czego doświadczyło już 34% badanych Polaków[2].To właśnie tę od lat znaną metodę wykorzystał oszust z Rybnika, który zarabiał na swoich ofiarach, „sprzedając” płatny dostęp do stron internetowych oferujących fałszywe pożyczki. Mężczyzna wyłudził łącznie prawie 6 mln zł i oszukał ponad 40 tys. osób![3] Aktualnie często spotykanymi atakami są także te wykorzystujące wizerunek Ministerstwa Finansów czy PGE. Przez brak ostrożności albo niewiedzę możemy w ich wyniku stracić nie tylko bieżące środki z konta, ale i dane, na które przestępcy mogą zaciągnąć kredyt lub pożyczkę w naszym imieniu. Na czym dokładnie polegają popularne w ostatnich miesiącach metody wyłudzeń i jak się przed nimi bronić? O tym w kolejnym materiale Intrum ,,Ogarniam finanse”!

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)