Dziś mamy 3 lipca 2022, niedziela, imieniny obchodzą:

17 maja 2022

Był poszukiwany od ubiegłego roku. Wpadł po ustaleniach dzielnicowego

fot. poglądowe - policja.gov.pl

fot. poglądowe - policja.gov.pl

W jednym z mieszkań w powiecie pilskim mundurowi z# Kcyni i Nakła zatrzymali 33-latka, który od ubiegłego roku ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Jeszcze tego samego dnia zatrzymany trafił do zakładu karnego, gdzie spędzi ponad trzy lata.

Poszukiwania za 33-latkiem prowadzone były od ubiegłego roku. Mężczyzna miał do odbycia wyrok ponad 3 lat pozbawienia wolności za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości w okresie obowiązywania sądowego zakazu i łamanie tego zakazu.

Z ustaleń mundurowych wynikało, że poszukiwany ukrywa się poza granicami kraju, a sprawdzenia jego miejsca zameldowania na terenie kcyńskiej gminy nie przynosiły spodziewanych efektów. Przełom w sprawie nastąpił wczoraj (16.05.22), po tym, jak dzielnicowy z komisariatu w Kcyni ustalił adres w powiecie pilskim, gdzie mężczyzna miał się ukrywać. Na miejsce pojechali nakielscy i kcyńscy kryminalni.

33-latek, wiedząc z pewnością, jaki jest powód wizyty mundurowych, nie otworzył im drzwi. Policjanci szybko poradzili sobie z tą sytuacją i do lokalu weszli po tym, jak namierzyli innego z domowników, który otworzył lokal.

Personalia zastanego tam 33-latka sprawdzono w policyjnej bazie potwierdzając fakt prowadzonych za nim poszukiwań. Już po kilku godzinach od zatrzymania za mężczyzną zamknęła się więzienna brama. Zgodnie z decyzją sądu za kratami spędzi on ponad 3 lata.

Materiał: podkom. Justyna Andrzejewska - oficer prasowy KPP w Nakle 

Oceń artykuł: 11 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • 5 (7)

  Mik, w dniu 17-05-2022 18:23:21 napisał:

  Kolejna ofiara łapanek a artykuł wyżej awans i zakaz komentowania.

  odpowiedz

  • 1 (3)

  Nakło997, w dniu 17-05-2022 22:57:14 napisał:

  Pitu Pitu. Kolejna opowieść rodem z mchu i paproci. Meldunek dla "myślących inaczej"

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Kurdy, w dniu 20-05-2022 06:07:24 napisał:

  Policja ustaliła xD nic nie zrobili, tylko ktoś doniósł i tyle.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
99PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Szkolenie okresowe dla pracowników robotniczych
59PLN
Konstrukcje stalowe
0

Zawód położna, to dużo więcej niż troska. Opowiada laureatka konkursu

Mówi się, że położna to najpiękniejszy zawód świata. I trudno się z tym nie zgodzić#, biorąc pod uwagę okoliczności, w jakich położna realizuje swoje zadania. Większości społeczeństwa zawód ten kojarzy się z przyjmowaniem porodów i opieką nad noworodkami. Natomiast zakres zadań, jakie położna może realizować i kompetencji, które posiada jest zdecydowanie szerszy. O zawodzie położnej, o tym, co zrobić, żeby nią zostać i o możliwościach jakie daje praca położnej pisze Małgorzata Drężek Skrzeszewska – laureatka 8. edycji konkursu Położna na medal.

(czytaj więcej)
0

Pierwsza pomoc tonącemu. Co zrobić, kiedy na naszych oczach ktoś tonie?

Jedną z najczęstszych przyczyn zgonów w okresie wakacyjnym jest utonięcie. Co zrobić, kiedy ktoś tonie?

(czytaj więcej)
0

Urlop bez urlopu? Czyli jak wypocząć, gdy nie planujesz dłuższego wyjazdu

Aż 59 proc. Polaków w tym roku nie pojedzie na urlop – wynika z najnowszego# sondażu Instytutu Badań Pollster. To skutek niepewnej sytuacji gospodarczej, braku czasu, a także konieczności odbudowy biznesu po 2-letnim okresie trwania pandemii. W jaki sposób zatem szybko naładować baterie bez urlopu? Wśród wybranych grup zawodowych z wyższymi dochodami, popularne stają się 2-3 dniowe wyprawy na łono natury. Coraz częściej biznesmeni wybierają wędkowanie jako sprawdzony sposób na odstresowanie i szybki reset w krótkim czasie.

(czytaj więcej)
0

Wakacje z psem i kotem. Jak dbamy o pupila w podróży?

Zaczęły się wakacje, okres relaksu i miłych chwil z rodziną i przyjaciółmi,# do których bez wątpienia zaliczamy nasze czworonogi. Ogólnopolskie badanie ,,Wyjazdy urlopowe Polaków a opieka nad zwierzętami” zrealizowane na zlecenie firmy Mars Polska pokazuje, jak polscy opiekunowie psów i kotów organizują opiekę nad swoimi czworonogami, planując wyjazdy wypoczynkowe. Okazuje się, że podczas wakacyjnych podróży częściej towarzyszą nam psy, a 68% ich opiekunów jest bardziej szczęśliwych, gdy spędza urlop ze swoim ulubieńcem. Z kolei koty w większości zostają w domach, ponieważ źle znoszą podróż (79%) i zmianę otoczenia (78%).

(czytaj więcej)