Dziś mamy 10 czerwca 2023, sobota, imieniny obchodzą:

25 maja 2023

Koncert z okazji Dnia Matki. Piosenki, wiersze i występ kabaretu

fot. powierzone

fot. powierzone

22 maja 2023 roku w Świetlicy Wiejskiej w Rynarzewie odbył się Koncert# z okazji Dnia Matki.

Podczas spotkania wystąpiły dobrze nam już znane Senioritki pod kierownictwem Jerzego Jurlewicza. Zaśpiewały one najpiękniejsze utwory o Mamie. Między piosenkami swoje wiersze czytała nam pani Helena Wyrzykowska. Zaprezentowała także swoje rękodzieło w postaci pięknych i kolorowych kwiatów. Na zakończenie spotkania mieliśmy okazję obejrzeć kabaret Pepino, reżyserii i pod nadzorem Wiesławy Krupa- Maćkowiak i Jerzego Jurlewicza. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich oraz Pani Sołtys Rynarzewa Iwona Kornacka zadbały o słodki poczęstunek dla naszych gości. Serdecznie  dziękuje za zaangażowanie i obecność podczas spotkania.

Materiał: Mariola Gorzejewska

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenie z HACCP
59PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Metryczka dziecka A4
20PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Budowa hal
Zadaj pytanie
20PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
0

Wesele sporym wydatkiem. W jaki sposób i na czym można zaoszczędzić?

Koszty organizacji ślubu i wesela rosną z roku na rok. Wiele osób poszukuje sposobów, by #zaoszczędzić. Jak wynika z naszych analiz, obecnie za „talerzyk” płacimy od 250 do nawet 500 złotych. W Polsce zwykle organizowane są przyjęcia na średnio 80 do 100 osób, choć niektóre pary planują huczne wesela nawet dla 300 gości. Wesele to zwykle spory wydatek w domowym budżecie. Podpowiadamy, w jaki sposób zaoszczędzić i na czym.

(czytaj więcej)
0

Idealny składnik diety odchudzającej. Sprytne sposoby na jajka w stylu fit

Jajko to produkt powszechnie znany i lubiany, chętnie spożywany osobno, ale także jako #dodatek czy element wielu potraw. Stanowi również idealny składnik diety dla osób, które pragną zrzucić parę kilogramów lub być fit dzięki codziennym aktywnościom czy uprawianiu sportu.

(czytaj więcej)
0

"Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. O czym należy pamiętać?

Przed rozpoczęciem ferii zachęcamy do zapoznania się z# „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

(czytaj więcej)
0

Międzynarodowy Dzień Bezpieczeństwa Żywności. Ustanowiony w 2018 roku

Już po raz piąty, 7 czerwca obchodzimy Międzynarodowy Dzień #Bezpieczeństwa Żywności. W tym roku hasło przewodnie to „Standardy żywnościowe ratują życie”.

(czytaj więcej)