Dziś mamy 19 czerwca 2024, środa, imieniny obchodzą:

25 maja 2023

Koncert z okazji Dnia Matki. Piosenki, wiersze i występ kabaretu

fot. powierzone

fot. powierzone

22 maja 2023 roku w Świetlicy Wiejskiej w Rynarzewie odbył się Koncert# z okazji Dnia Matki.

Podczas spotkania wystąpiły dobrze nam już znane Senioritki pod kierownictwem Jerzego Jurlewicza. Zaśpiewały one najpiękniejsze utwory o Mamie. Między piosenkami swoje wiersze czytała nam pani Helena Wyrzykowska. Zaprezentowała także swoje rękodzieło w postaci pięknych i kolorowych kwiatów. Na zakończenie spotkania mieliśmy okazję obejrzeć kabaret Pepino, reżyserii i pod nadzorem Wiesławy Krupa- Maćkowiak i Jerzego Jurlewicza. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich oraz Pani Sołtys Rynarzewa Iwona Kornacka zadbały o słodki poczęstunek dla naszych gości. Serdecznie  dziękuje za zaangażowanie i obecność podczas spotkania.

Materiał: Mariola Gorzejewska

Oceń artykuł: 6 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Konsultacja środowiskowa
200 zł / 0,5 hPLN
Metodyka prowadzenia instruktażu stanowiskowego
49PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Audyt środowiskowy
3000PLN
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
79PLN
Konstrukcje stalowe
Ewidencja Importu Aut
2400 zł / rokPLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
0

Wspólne ćwiczenia przeciwkryzysowe. Współdziałanie służb

16 czerwca 2024 r. 8 Kujawsko-Pomorska Brygada# Obrony Terytorialnej szkoliła się wspólnie z Państwową i Ochotniczą Strażą Pożarną. Celem ćwiczeń w miejscowości Wielgie było zgrywanie działań służb w ramach zarządzania kryzysowego na wypadek klęski żywiołowej. W działaniach uczestniczyli przedstawiciele samorządu lokalnego razem z Wójtem Gminy.

(czytaj więcej)
0

Dwudziesta szósta wędrówka. Na uczestników czekał pyszny posiłek

Dzisiejszą wędrówkę w większości maszerowaliśmy w korycie #Rokitki. 20 uczestników rozpoczęło wędrówkę a 19 ukończyło. Jedna osoba musiała się wycofać ze względu na rozklejenie się obuwia.

(czytaj więcej)
0

Grillowa patera, czyli obiad na grillu dla rodziny i przyjaciół. Sprawdź!

Macie zamiar zorganizować grillową ucztę? Takie #spotkania z obfitością dań i smaków są teraz bardzo popularne, zarówno w restauracjach, jak na prywat-nych imprezach. Dzielcie się jedzeniem, kosztujcie, a przed wszystkim dobrze się bawcie!

(czytaj więcej)