Dziś mamy 15 sierpnia 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:

03 sierpnia 2022
(ustalenia policji)

Pożar samochodu ciężarowego! Droga zablokowana

fot. BG

fot. BG

Dzisiaj, 3 sierpnia 2022 roku około godz. 16.30 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu ciężarowego #na trasie Ślesin - Trzeciewnica.

Ciężarówka przewożąca zboże z niewyjaśnionych przyczyn zaczęła płonąć.

Na miejsce zadysponowano 4 zastępy straży pożarnej, m.in. OSP Nakło, OSP Ślesin, OSP Cukrownia oraz PSP nr 1 w Nakle, które prowadziły czynności ratowniczo - gaśnicze.

Ustalenia policji:

Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że 24-letni mieszkaniec gminy Wyrzysk kierując samochodem marki Volvo zauważył ogień wydobywający się z pojazdu. Zjechał z drogi i zatrzymał się - poinformowała asp. Zofia Wrzeszcz - p.o. oficera prasowego KPP w Nakle. 

Kierowca był trzeźwy i nie ucierpiał w pożarze pojazdu. W związku z pożarem samochodu, ruch przez kilka godzin odbywał się w sposób wahadłowy.

Policja wyjaśnia dalsze okoliczności zdarzenia.

Oceń artykuł: 1 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (11) Zgłoś naruszenie zasad

  • -8 (10)

  Prażanowska, w dniu 03-08-2022 18:58:48 napisał:

  A nasych strażuf ni ma ?

  odpowiedz

  • -3 (27)

  Janusz, w dniu 03-08-2022 20:20:32 napisał:

  4 wozy straży do pożaru jednej ciężarówki,4-5 wozów do dachowania jednego pojazdu osobowego i jedna karetka...4 wozy to średnio ok 16-20 ludzi, 1 karetka 2 max 3 osoby.komentarz chyba zbędny.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 4 (16)

  Klara, w dniu 03-08-2022 22:09:41 napisał:

  Kilku robi reszta stoi

  odpowiedz

  • 23 (35)

  Dgt, w dniu 03-08-2022 22:36:12 napisał:

  Mówię cały czas że na tym portalu kometujacy to debile. Czy w Nakle i okolicach nie ma normalnych ludzi,tylko idioci. Wszystko wiedzący jak by w Karnowie skończyli Oxford.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 6 (22)

  do Dgt, w dniu 04-08-2022 04:58:40 napisał:

  masz racje zobacz jak na TVPropaganda i TVPiS-info tak samo o19.30 propagandowe wieści jak za komuny --- nie daleko spadnie jabłko od jabłoni --hejt za hejtem

  odpowiedz

  • 1 (3)

  Ciach, w dniu 04-08-2022 13:31:47 napisał:

  Do Dgt debil to cię zrobił i tylko tlen zabierasz Widzisz sam jesteś na tym poziomie co tu wypisujący swoje wypociny bo twój poziom inteligencji jest taki sam więc swój swego znajdzie To gdzie ty mieszkasz, że w tym regionie nie ma normalnych ludzi łącznie z Tobą

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Ramka na zdjęcia
13,90PLN 8,90PLN
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Ramka na 4 zdjęcia
39,90PLN 27,90PLN
Budowa magazynów
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
0

Jak uczyć rodziców w zakresie opieki nad noworodkiem? Porady położnej

Narodziny dziecka są dużym wydarzeniem#. Dla przyszłych rodziców brak wiedzy i umiejętności związanych z obserwacją i pielęgnacją jest dużym stresem i wyzwaniem. Prowadzona edukacja przedporodowa, okołoporodowa i poporodowa przez szkołę rodzenia czy położną środowiskową ma niebagatelne znaczenie w przygotowaniu rodziców do zupełnie nowej roli. O opiece nad maluszkiem i jego pielęgnacji opowiada Urszula Piskorska, zwyciężczyni 8. edycji konkursu Położna na medal.

(czytaj więcej)
0

Drożyzna w Polsce. Czy Spółdzielnie Mieszkaniowe czeka kryzys?

Drożyzna jest widoczna nie tylko na paragonach w sklepach.# Rosnące koszty kredytów, a także transportu czy usług spędzają sen z oczu Polaków. W trudnej sytuacji są mieszkańcy wspólnot czy Spółdzielni Mieszkaniowych. Ci już dzisiaj drżą na myśl o rosnących rachunkach i obawiają się nadchodzącego sezonu grzewczego. Rosną opłaty za energię elektryczną, sukcesywnie wzrasta wysokość czynszu, a także koszty wywozu odpadów. Część Spółdzielni Mieszkaniowych już dziś próbuje się zabezpieczyć przed wysokimi rachunkami za ogrzewanie i inwestuje w odnawialne źródła energii.

(czytaj więcej)
0

3 popularne cyberoszustwa finansowe, przez które możesz wpaść w długi. Sprawdź, jak się przed nimi u

Według danych zebranych na zlecenie BIK, aż 84% Polaków obawia# się wykorzystania swoich personaliów w wyniku wycieku, a 54% boi się wyłudzenia pieniędzy spowodowanego kradzieżą danych[1]. Te obawy są jak najbardziej uzasadnione, szczególnie teraz, gdy trwają wakacje, i gdy cieszymy się beztroskim, zasłużonym wypoczynkiem. Oszuści jednak nie mają urlopu i wciąż szukają coraz to nowych sposobów na to, by zdobyć dostęp do naszych danych… i pieniędzy. I choć mogłoby się wydawać, że nasza świadomość jako użytkowników Internetu – a co za tym idzie, także ostrożność – powinny być coraz większe, to często wystarczy, że cyberprzestępcy nieznacznie zmodyfikują swoje wcześniejsze metody, a kolejne osoby tracą swoje oszczędności albo popadają w długi. Wciąż najczęstszą (i niestety bardzo skuteczną) metodą oszustwa są różne odmiany phisingu, czyli podszywania się pod inną osobę lub instytucję, czego doświadczyło już 34% badanych Polaków[2].To właśnie tę od lat znaną metodę wykorzystał oszust z Rybnika, który zarabiał na swoich ofiarach, „sprzedając” płatny dostęp do stron internetowych oferujących fałszywe pożyczki. Mężczyzna wyłudził łącznie prawie 6 mln zł i oszukał ponad 40 tys. osób![3] Aktualnie często spotykanymi atakami są także te wykorzystujące wizerunek Ministerstwa Finansów czy PGE. Przez brak ostrożności albo niewiedzę możemy w ich wyniku stracić nie tylko bieżące środki z konta, ale i dane, na które przestępcy mogą zaciągnąć kredyt lub pożyczkę w naszym imieniu. Na czym dokładnie polegają popularne w ostatnich miesiącach metody wyłudzeń i jak się przed nimi bronić? O tym w kolejnym materiale Intrum ,,Ogarniam finanse”!

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)