Dziś mamy 25 września 2022, niedziela, imieniny obchodzą:

22 września 2022

Wysokie koszty energii dotknęły pływalnię. Są ważne zmiany

fot. archiwum

fot. archiwum

Spółka Nakielski Sport wydała oświadczenie dotyczące # zmian w funkcjonowaniu pływalni Naquarius.

Szanowni Państwo,
pewnie obserwujecie informacje ze świata i kraju oraz śledzicie te związane z funkcjonowaniem obiektów sportowych, a szczególnie pływalni.

Nie będziemy ukrywać, że rosnące koszty energii i utrzymania funkcjonowania pływalni dotykają również nas.
W celu ich zminimalizowania w możliwe najmniej dotkliwy sposób, a szczególnie w trosce by jak najdłużej być dla Was i codziennie dawać Wam przyjemność z relaksu w naszych strefach już od najbliższego weekendu wprowadzamy kilka zmian.
W najbliższy weekend (24-25 września) strefa saun będzie dostępna od godz. 8.00 do 21.40. Godziny funkcjonowania strefy saun w tygodniu pozostają bez zmian.

Od 24 września br. zmienia się regulamin karnetów wartościowych. Aktualny regulamin już jest dostępny na naszej stronie w zakładce Kryta Pływalnia Naquarius.

Od 1 października br. zmianie ulegają godziny otwarcia naszej pływalni w weekendy. Obiekt i jego wszystkie strefy będą czynne od godz. 8.00 do 19.45.

Wprowadzane zmiany zostały poprzedzone analizą zainteresowania klientów obiektem w poszczególnych godzinach i dostosowane do ich preferencji.

Mamy nadzieję, że zmiany spotkają się z Waszym zrozumieniem i akceptacją. Życzymy miłego wypoczynku na naszej pływalni.

materiał: Weronika Marzyńska/ Nakielski Sport

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 8 18

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Myślisz o regularnych ćwiczeniach? Jak wdrożyć plan w życie

Jak wynika z przeprowadzonych wśród Europejczyków badań #dotyczących aktywności fizycznej, Polacy zajmują pierwsze miejsce wśród ośmiu badanych krajów. Trzech na czterech Polaków deklaruje, że uprawia chociaż jedną dyscyplinę sportu. Największą popularnością cieszy się jogging (58,9%) i fitness (48,4%). Dalej uplasowało się pływanie (38,9%), piłka nożna (32,8%) oraz siatkówka (24,3%) . We wszystkich badanych krajach najbardziej aktywną sportowo grupą są osoby w wieku 18-34 lata. Skąd biorą motywację?

(czytaj więcej)
0

Czym ogrzejemy domy zimą? Perspektywy cenowe surowców energetycznych

Nagły wrześniowy spadek temperatur sprawił, że jednym z kluczowych# tematów stała się kwestia bezpieczeństwa energetycznego. Rządzący uspokajają, że nie zabraknie energii elektrycznej ani ciepła dla odbiorców indywidualnych. Z kolei eksperci alarmują, że węgla opałowego – z którego to korzystają głównie elektrownie i elektrociepłownie miejskie do wytworzenia energii cieplnej – nie wystarczy, a jeśli zostanie pozyskany, może być niskiej jakości. Czy społeczeństwu grożą częste wyłączenia energii i galopująca podwyżka cen?

(czytaj więcej)
0

„Hazard? Nie daj się wciągnąć!”. Akcja edukacyjna KAS

Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) kontynuuje ogólnopolską# akcję edukacyjną, której celem jest podniesienie świadomości o zagrożeniach związanych z uzależnieniem od hazardu oraz uczestnictwem w nielegalnych grach hazardowych. Akcja uzyskała honorowy patronat Ministra Edukacji i Nauki.

(czytaj więcej)