Dziś mamy 19 czerwca 2024, środa, imieniny obchodzą:

05 września 2023

Za mała ilość kursów autobusowych? Problem szczególnie w weekend

fot. archiwum

fot. archiwum

Mieszkanka mroteckiej gminy zwraca uwagę na #zbyt małą ilość kursów autobusów na trasie Bydgoszcz-Sępólno Krajeńskie. Jak zauważa internautka problem dotyczy szczególnie weekendu.

Oto treść nadesłanej wiadomości:

Podczas swojego ostatniego pobytu i podróży na trasie Bydgoszcz Sępólno transportem publicznym niestety straciłam bardzo dużo czasu na oczekiwanie na autobus. Kursy na tej trasie są bardzo rzadkie. A w sobotę i niedzielę to jest chyba tylko jeden autobus. Można powiedzieć, że transport publiczny leży na łopatkach.

Materiał: Internautka

Oceń artykuł: 32 21

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (21) Zgłoś naruszenie zasad

    • -34 (44)

    Martynka stara panna po 30 , w dniu 05-09-2023 11:08:38 napisał:

    A kto sie jeszcze w autobusy bawi biedaki.

    odpowiedz

    pokaż odpowiedzi (1)
    • -24 (30)

    Xc, w dniu 05-09-2023 11:12:22 napisał:

    Prawo jazdy zrobić

    odpowiedz

    • 11 (17)

    Kierowca , w dniu 05-09-2023 12:45:31 napisał:

    Tej Martynka ty jesteś taki tępy pustak czy próbujesz zabłysnąć

    odpowiedz

    • 11 (17)

    S, w dniu 05-09-2023 14:03:40 napisał:

    Do P.Martynki No widać,że rozumy i kultury Pani nieposiada.A moje pytanie jest takie -czy Szanowna Pani wie kto to jest biedak. Oby karma niewracala.Pozdrawiam

    odpowiedz

    • 4 (4)

    Xxxx, w dniu 05-09-2023 14:09:09 napisał:

    Do Bydgoszczy zawsze powtarzam zawsze jeda 2 autobusy jeden za drugim na wyścigi!!!!!!

    odpowiedz

    • -12 (14)

    Martynka stara panna po 30, w dniu 05-09-2023 14:31:42 napisał:

    Bo w życiu trzeba się umieć ustawić ja mieszkam u rodziców nie bawię się w jakieś dizecioki fagasów itp matce dołożę się 500zl i gra resztę mam dla siebie stać mnie na wszystko.

    odpowiedz

    pokaż odpowiedzi (1)
    • -2 (10)

    były ormowiec, w dniu 05-09-2023 15:02:40 napisał:

    ja też żem nie tracil czasu na kobity i mam zawsze na bimber i słoninę, tak trzeba żyć

    odpowiedz

    • 5 (5)

    Strielok, w dniu 05-09-2023 17:25:42 napisał:

    Największy śmiech na sali to jest to rozplanowanie kursów, przewoźnik prywatny jedzie np. o 10:30 i za 15 minut PKS oczywiście prawie na pusto, bo ten pierwszy zbiera większość, i tak za każdym razem ...

    odpowiedz

    • -2 (2)

    Pracujący nic mający , w dniu 05-09-2023 18:01:46 napisał:

    Mam na miesiąc 10 tys i też jestem biedakiem bo kredytów Man tyle że nic mi nie zostaje, więc Martynka nie myśl, że biedak to ten co najniższą krajową bo ja się od nich niczym nie różnie.

    odpowiedz

    • 0 (0)

    Martynka, w dniu 05-09-2023 18:56:03 napisał:

    Rondo zrobic

    odpowiedz

    • 0 (0)

    9714, w dniu 05-09-2023 19:56:39 napisał:

    Tszeba pszytulic chhdrant

    odpowiedz

    • 1 (7)

    Obywatelka, w dniu 06-09-2023 08:05:21 napisał:

    Stwierdzam naprawdę, że Nakło to miasto coraz większej ilości debili. Przeraża mnie to. To jest dla ludzi poważny problem, bo nie mają jak do pracy i do szkoły dojechać. A banda idiotów urządza sobie głupie przepychanki, i sprowadza problem do poziomu bruku. Jak się nudzisz weź się za wolontariat i zrób coś dobrego dla piesków, kotków czy kwiatków :) Życie jest jedno szkoda go na głupoty.

    odpowiedz

    pokaż odpowiedzi (1)
    • 1 (1)

    Zawiedziony , w dniu 06-09-2023 09:17:26 napisał:

    Rozkład jazdy tez wstawiony na ostatni moment bilet miesięczny kupiony a tu dojazdy nie pasują ….

    odpowiedz

    • -1 (1)

    max, w dniu 07-09-2023 17:05:08 napisał:

    ale proszę kierować żale do gmin Sępólno Krajeńskie i Bydgoszcz, a nie do Nakła

    odpowiedz

    • 0 (2)

    Wyskoczek, w dniu 07-09-2023 17:34:07 napisał:

    Skutki super programu Autobus+ zjebanego PiSu. Od tego czasu już prawie nic nie jeździ tak Ci komuniści kaczora zniszczyli gospodarkę

    odpowiedz

    • -2 (2)

    Boże broń nas przed pisem, w dniu 14-09-2023 15:45:43 napisał:

    Przecież tu chodzi aby wybić pks-y ludzie kupią auta i PiS z obajtkiem będą kasę z Orlenu kraść. A im więcej będą tamkować tym więcej nakradną. Proste nie?

    odpowiedz

    pokaż odpowiedzi (1)
    • 0 (0)

    Realista, w dniu 17-09-2023 18:49:04 napisał:

    PO z PiSem to równa sztama nie psioczcie na jednych tylko na wszystkich, zrobili wykluczenie społeczne, przez lata nic nie robili w tym temacie jedni i drudzy

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!



LOKALNY HIT

KOBIZE
500PLN
Szkolenie z zakresu ochrony danych osobowych
79PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
189PLN
Korzystanie ze środowiska
500PLN
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
79PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
0

Wspólne ćwiczenia przeciwkryzysowe. Współdziałanie służb

16 czerwca 2024 r. 8 Kujawsko-Pomorska Brygada# Obrony Terytorialnej szkoliła się wspólnie z Państwową i Ochotniczą Strażą Pożarną. Celem ćwiczeń w miejscowości Wielgie było zgrywanie działań służb w ramach zarządzania kryzysowego na wypadek klęski żywiołowej. W działaniach uczestniczyli przedstawiciele samorządu lokalnego razem z Wójtem Gminy.

(czytaj więcej)
0

Dwudziesta szósta wędrówka. Na uczestników czekał pyszny posiłek

Dzisiejszą wędrówkę w większości maszerowaliśmy w korycie #Rokitki. 20 uczestników rozpoczęło wędrówkę a 19 ukończyło. Jedna osoba musiała się wycofać ze względu na rozklejenie się obuwia.

(czytaj więcej)
0

Grillowa patera, czyli obiad na grillu dla rodziny i przyjaciół. Sprawdź!

Macie zamiar zorganizować grillową ucztę? Takie #spotkania z obfitością dań i smaków są teraz bardzo popularne, zarówno w restauracjach, jak na prywat-nych imprezach. Dzielcie się jedzeniem, kosztujcie, a przed wszystkim dobrze się bawcie!

(czytaj więcej)