Dziś mamy 18 lipca 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

20 czerwca 2024

Ostatnia droga sołtysa Malikowskiego. Uroczystości pogrzebowe

fot. KP

fot. KP

Tłumy mieszkańców Paterka pożegnały# swego byłego sołtysa Mariusza Malikowskiego. Zmarły miał 59 lat.

W ubiegłym tygodniu zmarł były radny Rady Miejskiej w Nakle i wieloletni sołtys Paterka Mariusz Malikowski. Sprawował on funkcję sołtysa w latach 2010 - 2021. Od 2014 był radnym Rady Miejskiej w Nakle. Na początku marca 2021 roku zrezygnował z obu pełnionych przez siebie funkcji. Planował kandydować w ostatnich wyborach na sołtysa Paterka. Wiele lat chorował. Jego pogrzeb odbył się w środę, 19 czerwca w kaplicy w Paterku. Mszę świętą w intencji zmarłego odprawił ks. Mariusz Zbieranek.  Poza rodziną i najbliższymi, zmarłego żegnali także przedstawiciele nakielskich władz samorządowych. Obecni byli m.in. sekretarz gminy Krzysztof Kopiszka i skarbnik gminy Jarosław Kieca oraz radni i dyrektorzy urzędów gminnych. Głos zabrała wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Nakle Monika Młynarczyk. Podkreśliła, że zmarły aktywnie działał na rzecz Skry Paterek oraz OSP Paterek. Po ceremonii pogrzebowej rozbrzmiał utwór zespołu Queen „Made in Heaven".

Oceń artykuł: 9 7

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • -5 (5)

    Marzena, w dniu 20-06-2024 15:39:14 napisał:

    za mało Zdjeńć

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenie okresowe pracowników
89PLN
Budowa hal
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Fotoobraz na płótnie 50x70
121,00 zł PLN
Szkolenie z HACCP
80PLN
Korzystanie ze środowiska
500PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Sprawozdanie o wytwarzanych odpadach
500PLN
0

Projekt nowelizacji Kodeksu Pracy. Co będzie wliczane do stażu?

Do konsultacji społecznych trafił właśnie projekt nowelizacji Kodeksu pracy# dotyczący stażu pracy. Zakłada on, że okresy samozatrudnienia, wykonywania pracy na podstawie umów zleceń czy świadczenia usług będą wliczały się do stażu pracy. W ten sposób Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej chce wyrównać szanse w dostępie do niektórych uprawnień pracowniczych dla milionów osób.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

Dzień bez telefonu komórkowego. Technologia nie powinna nami rządzić

15 lipca obchodzimy Dzień bez telefonu komórkowego, co jest doskonałą okazją#, aby na chwilę oderwać się od ekranów telefonów i skupić na rzeczywistości wokół nas. W dzisiejszych czasach, kiedy technologia przenika każdy aspekt naszego życia, warto przypomnieć sobie, jak ważne są chwile spędzone offline.

(czytaj więcej)
0

"Pole pszenicy z cyprysami". Mural w nowej odsłonie

Mural „Pole pszenicy z cyprysami” reaktywowany #w nowej odsłonie.

(czytaj więcej)