Dziś mamy 26 grudnia 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

27 listopada 2024

Koncert uczniów pracowni wokalnej. Zapowiedź nadchodzących świąt

fot. Szubiński Dom Kultury

fot. Szubiński Dom Kultury

W niedzielę 24 listopada o godzinie 15:00 na Jarmarku Świątecznym #w Bydgoszczy, przy ul. Mostowej, odbył się wyjątkowy koncert uczniów pracowni wokalnej prowadzonej przez Panią Justynę Droszcz. Wydarzenie to wprowadziło wszystkich zgromadzonych w świąteczny nastrój, a młodzi artyści zaprezentowali szeroki wachlarz utworów bożonarodzeniowych i zimowych.

 

Koncert rozpoczął się od występu Anastasiia Sokolovej, która zaśpiewała utwór „Weseli anieli”, przenosząc publiczność w magiczny klimat nadchodzących świąt. Kolejna na scenie była Maria Madej, która w przepiękny sposób wykonała „Przybieżeli do Betlejem”, wprowadzając nas w atmosferę tradycyjnych polskich kolęd.

Zofia Krzyżanowska zaśpiewała piosenkę „Rudolf czerwononosy”, a Igor Chmiel zaśpiewał „Pachnie świętami”, co jeszcze bardziej wzmocniło świąteczny nastrój.

Następnie usłyszeliśmy w duecie Marharytę i Anastasię Sokolove, które zaprezentowały utwór „Wysyłam prośbę swą”, a Marcin Jakubowski nastrojowy utwór „Noel”.

W kolejnej części koncertu, Natalia Głodek rozgrzała serca słuchaczy radosnym wykonaniem „Jingle bells”, a Marharyta Sokolova wprowadziła nas w spokojniejszy nastrój z utworem „Lulajże mi lulej”.

Następnie Nadia Meler oczarowała publiczność swoją interpretacją utworu „Mario, czy Ty wiesz?”, a koncert zakończyła Julia Łukaszewicz utworem „Cuda”, który wzruszył zgromadzoną publiczność i zamknął koncert, pozostawiając słuchaczy w wyjątkowym nastroju.

Koncert uczniów pracowni wokalnej był doskonałą okazją do podziwiania talentu młodych artystów oraz wspaniałą zapowiedzią nadchodzących świąt.

Materiał: Szubiński Dom Kultury

Oceń artykuł: 12 9

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

    • -1 (3)

    Ja, w dniu 27-11-2024 16:36:31 napisał:

    Z tym talentem to przesada.Większość śpiewa bardzo nie czysto.Niektórzy już od dawna i progresu nie ma.

    odpowiedz

    pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!



LOKALNY HIT

Budowa magazynów
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Rejestracja BDO
500PLN
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
189PLN
Konsultacja środowiskowa
200 zł / 0,5 hPLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Budowa hal
0

Drugi dzień świąt. Podczas mszy w kościele święci się owies

Drugi dzień świąt bożonarodzeniowych poświęcony jest# św. Szczepanowi – pierwszemu męczennikowi za wiarę chrześcijańską, znanemu z głębokiej wiary i mocy czynienia cudów. Został ukamienowany, gdy przyznał się przed sanhedrynem do wiary w Chrystusa (tradycyjna kara za bluźnierstwo).

(czytaj więcej)
0

Pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia. Jak było kiedyś?

Boże Narodzenie było zawsze uważane za święto niezwykle ważne i rodzinne#, nazywano je również Godami lub "godnimi świętami".

(czytaj więcej)
0

Szopki z bogatą tradycją. Zachwycają swoją wyjątkowowścią

Tradycja szopkarska w Krakowie trwa nieprzerwanie od XIX wieku#. Pierwotnie wykonywaniem szopek trudnili się rzemieślnicy z ówczesnych przedmieść Krakowa, szczególnie Krowodrzy i Zwierzyńca.

(czytaj więcej)
0

Tradycje Bożonarodzeniowe. Jak świętują inne kraje?

Wszystkie kraje Grupy Wyszehradzkiej mają ze sobą wiele wspólnego#, ale też bardzo wiele je różni. Przedstawiamy, jak wyglądają święta Bożego Narodzenia w Czechach, Polsce, Słowacji i na Węgrzech.

(czytaj więcej)