Dziś mamy 19 czerwca 2024, środa, imieniny obchodzą:

25 maja 2024
Wiadomości z regionu

3-letnie dziecko trafiło do szpitala. Zderzenie osobówki z dostawczakiem

fot. OSP Solec Kujawski

fot. OSP Solec Kujawski

"Rozmowa trwa. Zagrożenie życia. Wyjazd# z Bydgoszczy kierunek Toruń w samochodzie zgłaszająca z dzieckiem blokuje pas drogi. W samochodzie dziecko 3,5 roku" - takie zgłoszenie odebrali dzisiaj strażacy z Solca Kujawskiego oraz Bydgoszczy.

Z racji poważnej treści zgłoszenia na miejsce zdarzenia wysłano 2 zastępy z Solca Kujawskiego oraz 1 z Bydgoszczy. Na wyjeździe z Bydgoskiego parku przemysłowego doszło do zderzenia z udziałem samochodu osobowego z samochodem dostawczym. Po dotarciu na miejsce pierwszego zastępu z naszej jednostki zastano strażaków ze SP PSP w Bydgoszczy prowadzących swoje czynności. Jak się okazało sytuacja na miejscu nie była na tyle poważna jak opisano, to w zgłoszeniu. W wypadku brały udział 3 osoby w tym 3-letnie dziecko. Dziecko wraz z kierującą pojazdem osobowym zostali przebadani przez ratowników medycznych, po czym zostali zabrani do najbliższego szpitala, natomiast kierujący autem dostawczym nie wymagał dalszej obserwacji i został na miejscu. W trakcie działań ruch w miejscu wypadku odbywał się wahadłowo. Obecnie ruch na 271 km DK10 odbywa się bez utrudnień.

Materiał: OSP Solec Kujawski

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Szkolenie bhp dla studentów
79PLN
Rejestracja BDO
500PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Audyt środowiskowy
3000PLN
Praca na wysokości
60PLN
Budowa hal
0

Wspólne ćwiczenia przeciwkryzysowe. Współdziałanie służb

16 czerwca 2024 r. 8 Kujawsko-Pomorska Brygada# Obrony Terytorialnej szkoliła się wspólnie z Państwową i Ochotniczą Strażą Pożarną. Celem ćwiczeń w miejscowości Wielgie było zgrywanie działań służb w ramach zarządzania kryzysowego na wypadek klęski żywiołowej. W działaniach uczestniczyli przedstawiciele samorządu lokalnego razem z Wójtem Gminy.

(czytaj więcej)
0

Dwudziesta szósta wędrówka. Na uczestników czekał pyszny posiłek

Dzisiejszą wędrówkę w większości maszerowaliśmy w korycie #Rokitki. 20 uczestników rozpoczęło wędrówkę a 19 ukończyło. Jedna osoba musiała się wycofać ze względu na rozklejenie się obuwia.

(czytaj więcej)
0

Grillowa patera, czyli obiad na grillu dla rodziny i przyjaciół. Sprawdź!

Macie zamiar zorganizować grillową ucztę? Takie #spotkania z obfitością dań i smaków są teraz bardzo popularne, zarówno w restauracjach, jak na prywat-nych imprezach. Dzielcie się jedzeniem, kosztujcie, a przed wszystkim dobrze się bawcie!

(czytaj więcej)