Dziś mamy 30 maja 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

13 maja 2024

Czwórbój lekkoatletyczny. Kto zwyciężył w gminnych mistrzostwach?

fot. powierzone

fot. powierzone

10 maja 2024 roku na stadionie miejskim w# Szubinie odbyły się Mistrzostwa Gminy Szubin w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt i Chłopców w ramach Kujawsko – Pomorskich Igrzysk Dzieci.

Wśród dziewcząt najlepsze okazały się uczennice ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Szubinie (960 punktów), drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Turze (682 punkty), na trzecim miejscu podium uplasowała się Szkoła z Rynarzewa (525 punktów).

Skład zwycięskiej drużyny dziewcząt: Wiktoria Cichocka, Nicola Janiak, Klaudia Jasińska, Anastazja Kwiatkowska, Martyna Pacała, Natalia Pudłowska.

Nauczyciel: Ilona Nowakowska.

Wśród chłopców najlepsi okazali się uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Turze (691 punktów), drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Rynarzewie (523 punkty), na trzecim miejscu podium uplasowała się Szkoła Podstawowa nr 1 w Szubinie (507 punktów), a czwartą lokatę uzyskała Szkoła w Królikowie (500 punktów).

Skład zwycięskiej drużyny chłopców: Mateusz Tomaszewski, Jakub Małas, Szymon Krystowczyk, Karol Klawiński, Patryk Bajdan, Szymon Czołpiński.

Nauczyciel: Małgorzata Iwaniak.

Materiał: Jakub Cegiełka

Oceń artykuł: 4 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Aparat dla dzieci
99,00 złPLN
Zdjęcia do dokumentów
35,00 złPLN
Ramki ślubne
39,90 zł PLN
Budowa magazynów
0

Przeciwdziałanie przestępczości środowiskowej. Szkolenia dla policjantów

Radom, Kielce, Lublin, Białystok, Gorzów Wielkopolski, Bydgoszcz#, Katowice, Rzeszów i Warszawa – to miasta na mapie tegorocznego cyklu szkoleń dla funkcjonariuszy Policji pn. „Zwalczanie i przeciwdziałanie przestępczości środowiskowej w zakresie gospodarowania odpadami oraz transportowania odpadów w ruchu krajowym i międzynarodowym”. W lutym, marcu i kwietniu 2024 r. eksperci Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska przeprowadzili wykłady na Mazowszu, w Świętokrzyskim, na Lubelszczyźnie i Podlasiu. 22 i 23 maja odbyły się kolejne szkolenia – w Gorzowie Wielkopolskim i Bydgoszczy.

(czytaj więcej)
0

Tydzień Promocji Karmienia Piersią. Ważne jest wsparcie

Rozpoczął się Tydzień Promocji Karmienia Piersią. Zachęcamy do# karmienia piersią, ale pamiętamy także o mamach, które z różnych przyczyn nie mogą karmić naturalnie. Pamiętajmy o wzajemnym szacunku i wsparciu.

(czytaj więcej)
0

Wstęp na wystawę bezpłatny. Pałac Krasińskich dostępny dla odwiedzających

Rękopisy Cypriana Kamila Norwida, kronik Galla Anonima czy oryginał #utworu „Mury” Jacka Kaczmarskiego – to tylko niektóre ze zbiorów Biblioteki Narodowej, które od 21 maja można obejrzeć w zmodernizowanym i otwartym dla zwiedzających Pałacu Krasińskich w Warszawie.

(czytaj więcej)
0

Komary motywowały do szybkiego marszu. Wędrówka w otoczeniu jezior

W dzisiejszej wędrówce uczestniczyło #16 osób. Przejście wokoło jeziora Witosławskiego i Rościmińskiego nie przysparzało by większych problemów, gdyby nie ogromne ilości komarów, które tylko nas motywowały do szybkiego tempa marszu.

(czytaj więcej)