Dziś mamy 23 czerwca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

09 czerwca 2023

Dramat przy bagnach. Mężczyna, który zbiegł z miejsca zdarzenia nie żyje

fot. Wiecbork112.pl

fot. Wiecbork112.pl

Jak już informowaliśmy, wczoraj przed północą na ulicy #Strzeleckiej w Więcborku doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego marki Seat.

Pisaliśmy o tym tutaj.

Jak informuję rzecznik prasowy KPP w Sępólnie Krajeńskim st. asp. Małgorzata Warsińska – policjanci z Więcborka zostali wezwani na interwencję, gdzie według zgłoszenia na terenie jednej z posesji w miejscowości Zabartowo (gm. Więcbork), pijany kierujący seatem toledo, dokonał uszkodzenia kilku pojazdów zaparkowanych na terenie posesji, a następnie odjechał w nieznanym kierunku.

Po kilku minutach do dyżurnego policji w Sępólnie Krajeńskim zaczęły wpływać kolejne zgłoszenia. Jak się okazało, kierowca seata jadąc ulicami w Więcborku, uszkodził zaparkowane tam pojazdy, a także bramę wjazdową do posesji i jeden z budynków. Po wszystkim wyszedł z samochodu, a następnie, jak się okazało poszedł do miejscowego szpitala, gdzie dokonał kolejnych uszkodzeń, oddalając się w nieznanym kierunku.

W trakcie poszukiwań policjanci ustalili, że 38-latek znajduje się na terenie pobliskiego bagna, skąd nie może się wydostać. Mundurowi podjęli próbę przedostania się do mężczyzny, ale z uwagi na grząski teren na miejsce wezwano strażaków z Więcborka i Sępólna, którzy zabezpieczali skutki kolizji na ulicy Strzeleckiej. Strażacy przy pomocy deski ratowniczej wydostali mężczyznę. Na miejsce wezwano także ZRM wraz z lekarzem. 38-latek zachowywał się irracjonalnie, był agresywny i pobudzony w stosunku do ratowników. Z uwagi na jego zachowanie, użyto wobec niego kajdanek.

W trakcie przenoszenia 38-latka z deski ratowniczej na nosze, celem przetransportowania go karetką do szpitala, mężczyzna stracił przytomność. Strażacy wraz z Lekarzem podjęli natychmiast czynności reanimacyjne, jednakże nie udało przywrócić czynności życiowych. Pod nadzorem prokuratora przeprowadzane są dalsze czynności mające na celu wyjaśnić okoliczności zdarzenia, a zwłaszcza ustalenie przyczyny śmierci mieszkańca gminy Sośno. 

Materiał: Wiecbork112.pl

Źródło: KPP Sępólno

Oceń artykuł: 30 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (11) Zgłoś naruszenie zasad

  • 29 (41)

  Cop, w dniu 09-06-2023 17:54:21 napisał:

  Najgorsze, że za chwilę zrobią z niego świętego a z ratowników i gliniarzy oprawców co go zabili na niszach. Obym się mylił. Wyrazy współczucia dla rodziny.

  odpowiedz

  • 27 (37)

  Mamrot, w dniu 09-06-2023 20:15:07 napisał:

  Tak jak napisał @cop, mam nadzieje ze nie zrobią kozlów ofiarnych że strażaków i policjantów.

  odpowiedz

  • 25 (29)

  H, w dniu 09-06-2023 22:28:44 napisał:

  Tak kończy się ćpanie

  odpowiedz

  • 13 (15)

  68, w dniu 10-06-2023 09:01:32 napisał:

  Jakoś, łza mi nie poleciała. Tylko kto zapłaci za szkody które zrobił.

  odpowiedz

  • -11 (15)

  łowcy skór przybyło jeden, w dniu 10-06-2023 20:31:09 napisał:

  Zabili go i uciekł. W tym kraju wszystko jest popierdolone. Następny zabity w czasie interwencji.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 1 (3)

  i dobrze, w dniu 11-06-2023 07:37:32 napisał:

  takich ameb wcale nie żal

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Franki, w dniu 12-06-2023 10:35:24 napisał:

  Szkoda chłopaka ale mam nadzieję że policja dopilnuje tego że ten co mu sprzedał to gówno odpowie za to i apeluje też do znajomych żeby pomogli usadzić tego dilera niech ta tragedia nie zostanie obojętna

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Archanioł, w dniu 12-06-2023 10:49:07 napisał:

  naćpany na 100%

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Korzystanie ze środowiska
500PLN
Konstrukcje stalowe
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Ewidencja odpadów BDO (pakiet mini)
2400 zł / rokPLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
0

Wspólne ćwiczenia przeciwkryzysowe. Współdziałanie służb

16 czerwca 2024 r. 8 Kujawsko-Pomorska Brygada# Obrony Terytorialnej szkoliła się wspólnie z Państwową i Ochotniczą Strażą Pożarną. Celem ćwiczeń w miejscowości Wielgie było zgrywanie działań służb w ramach zarządzania kryzysowego na wypadek klęski żywiołowej. W działaniach uczestniczyli przedstawiciele samorządu lokalnego razem z Wójtem Gminy.

(czytaj więcej)
0

Blisko 1000 wypadków z udziałem motocykli. "Dajcie się zauważyć"

Sprzyjająca aura sprawia, że od początku roku na drogach# jest wyraźnie więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów. W tym czasie dochodzi, niestety, do większej liczby zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów. Od początku roku zginęło już 102 użytkowników motocykli!

(czytaj więcej)
0

Mapa wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym. Ma skłonić do refleksji

21 czerwca 2024 r. rusza szósta edycja projektu na rzecz bezpieczeństwa# ruchu drogowego. Publikowana przez Policję mapa "Wypadki drogowe ze skutkiem śmiertelnym - Wakacje 2024 " od lat spotyka się z pozytywnym odbiorem społecznym oraz dużym zainteresowaniem mediów. Ma ona ma na celu zwrócenie uwagi na skalę tragedii, do jakich dochodzi każdego dnia na polskich drogach.

(czytaj więcej)
0

Grillowa patera, czyli obiad na grillu dla rodziny i przyjaciół. Sprawdź!

Macie zamiar zorganizować grillową ucztę? Takie #spotkania z obfitością dań i smaków są teraz bardzo popularne, zarówno w restauracjach, jak na prywat-nych imprezach. Dzielcie się jedzeniem, kosztujcie, a przed wszystkim dobrze się bawcie!

(czytaj więcej)