Dziś mamy 15 kwietnia 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

02 kwietnia 2024
Wiadomości z regionu

Drzewo spadło na jadący samochód. Interwencja na drodze wojewódzkiej

fot. OSP Solec Kujawski

fot. OSP Solec Kujawski

Niedługo po powrocie strażaków #OSP Solec Kujawski z 271 Km „krajowej 10“ dźwięk aplikacji alarmującej rozległ się ponownie. Tym razem na drodze wojewódzkiej nr 397 na jadący samochód spadło drzewo.

Na miejsce został zadysponowany jeden zastęp z jednostki OSP Solec Kujawski. Po rozpoznaniu okazało się, że osoby podróżujące pojazdem nie doznały żadnych obrażeń i nie wymagają pomocy medycznej.

Zadaniem strażaków było usunięcie zagrożenia z pasa ruchu i posprzątanie jezdni. Po szybkiej oraz sprawnej interwencji strażacy mogli wrócić do koszar.

Materiał: OSP Solec Kujawski

Oceń artykuł: 12 10

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 5 (5)

  Mieszkaniec gminy sadki , w dniu 03-04-2024 00:37:53 napisał:

  Pytanie o czym mają pisać skoro w naszym powiecie nakielskim nic a nic się nie dzieje więc o czym

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Kkk, w dniu 03-04-2024 09:56:13 napisał:

  Jak spadną wiszące gałęzie na samochód i zginą niewinni ludzie na drodze przed Lochowicami to napiszą ale będzie za późno

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Szkolenie z HACCP
59PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Szkolenie okresowe pracowników
49PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
0

Już zakwitły mniszki. Przygotuj smaczny syrop na przeziębienie

Mniszek lekarski to cenna roślina znana #z wielu prozdrowotnych właściwości. Nadszedł właśnie najlepszy moment na zbiór kwiatów. Można z nich przyrządzić miód lub syrop, który przyda się zimą, gdy dopadnie nas przeziębienie. Przepis jest prosty i tani. Wystarczy trochę cierpliwości.

(czytaj więcej)
0

Połowa szkolenia nowo wcielonych Terytorialsów. Wkrótce przysięga

To już połowa szkolenia nowo wcielonych# Terytoriasów w 82 batalionie lekkiej piechoty z Inowrocławia. Jest to bardzo intensywny element szkolenia podstawowego żołnierzy, który zakończy się złożeniem uroczystej przysięgi wojskowej 20 kwietnia br.

(czytaj więcej)
0

Dzisiaj przypada rocznica Chrztu Polski. Przełomowe wydarzenie

Chrzest księcia Mieszka I to przełomowe wydarzenie #w dziejach państwa i narodu polskiego, uznawane za symboliczny początek polskiej państwowości. Chrzest miał także fundamentalne znaczenie polityczne, kulturowe i tożsamościowe – wprowadził rodzące się wówczas państwo polskie w krąg cywilizacyjny Europy Zachodniej. Za symboliczną datę Chrztu Polski uznaje się Wielką Sobotę, 14 kwietnia 966 r.

(czytaj więcej)
0

Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej. Hołd dla pomordowanych

13 kwietnia 1943 r. o zbrodni dokonanej przez# Sowietów usłyszał cały świat. Tego dnia Niemcy ogłosili informację o odkryciu w lesie pod Katyniem grobów polskich oficerów. Trzy lata wcześniej, wiosną 1940 r., na mocy decyzji najwyższych władz Związku Sowieckiego zamordowano blisko 22 tys. jeńców wojennych zatrzymanych po wkroczeniu Armii Czerwonej do Polski we wrześniu 1939 r. Byli wśród nich żołnierze Wojska Polskiego, profesorowie, lekarze, prawnicy, inżynierowie. W 2007 r. Sejm RP ustanowił 13 kwietnia Dniem Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej.

(czytaj więcej)