Dziś mamy 30 maja 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

11 kwietnia 2024
Wiadomości z regionu

Dwie osoby ranne. Policja wyjaśnia przyczyny groźnego wypadku

fot. KPP Żnin

fot. KPP Żnin

Żnińscy policjanci wyjaśniają przyczyny# i okoliczności wypadku drogowego do jakiego doszło, na terenie miejscowości Brudzyń w gminie Janowiec Wielkopolski. W zdarzeniu uczestniczył samochód osobowy i dostawczy. Kierujący byli trzeźwi, obydwaj trafili do szpitala.

W środę , 10 kwietnia około godziny 8:55 dyżurny żnińskiej komendy otrzymał zgłoszenie, o zdarzeniu drogowym, jakie miało miejsce w Brudzyniu w gm. Janowiec Wlkp.  Skierowani na miejsce funkcjonariusze ustalili, iż w zdarzeniu brali udział 43-letni kierujący dostawczym fiatem oraz 35-letni kierowca osobowego volkswagena. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że kierujący „osobówką” nie zachował bezpiecznej odległości od jadącego przed nim auta i tym samym doprowadził do zderzenia. Mundurowi wykluczyli jakoby przyczyną był alkohol. Obydwaj uczestnicy trafili do szpitala ze względu na doznane obrażenia.

Teraz policyjne dochodzenie wyjaśni wszystkie okoliczności i przyczyny wypadku.

Źródło: KPP Żnin

Oceń artykuł: 14 15

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zdjęcia do dokumentów
35,00 złPLN
Budowa hal
Ramki ślubne
39,90 zł PLN
Rejestracja BDO
500PLN
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
79PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Fotoobraz na płótnie 50x70
121,00 zł PLN
0

Przeciwdziałanie przestępczości środowiskowej. Szkolenia dla policjantów

Radom, Kielce, Lublin, Białystok, Gorzów Wielkopolski, Bydgoszcz#, Katowice, Rzeszów i Warszawa – to miasta na mapie tegorocznego cyklu szkoleń dla funkcjonariuszy Policji pn. „Zwalczanie i przeciwdziałanie przestępczości środowiskowej w zakresie gospodarowania odpadami oraz transportowania odpadów w ruchu krajowym i międzynarodowym”. W lutym, marcu i kwietniu 2024 r. eksperci Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska przeprowadzili wykłady na Mazowszu, w Świętokrzyskim, na Lubelszczyźnie i Podlasiu. 22 i 23 maja odbyły się kolejne szkolenia – w Gorzowie Wielkopolskim i Bydgoszczy.

(czytaj więcej)
0

Tydzień Promocji Karmienia Piersią. Ważne jest wsparcie

Rozpoczął się Tydzień Promocji Karmienia Piersią. Zachęcamy do# karmienia piersią, ale pamiętamy także o mamach, które z różnych przyczyn nie mogą karmić naturalnie. Pamiętajmy o wzajemnym szacunku i wsparciu.

(czytaj więcej)
0

Wstęp na wystawę bezpłatny. Pałac Krasińskich dostępny dla odwiedzających

Rękopisy Cypriana Kamila Norwida, kronik Galla Anonima czy oryginał #utworu „Mury” Jacka Kaczmarskiego – to tylko niektóre ze zbiorów Biblioteki Narodowej, które od 21 maja można obejrzeć w zmodernizowanym i otwartym dla zwiedzających Pałacu Krasińskich w Warszawie.

(czytaj więcej)
0

Komary motywowały do szybkiego marszu. Wędrówka w otoczeniu jezior

W dzisiejszej wędrówce uczestniczyło #16 osób. Przejście wokoło jeziora Witosławskiego i Rościmińskiego nie przysparzało by większych problemów, gdyby nie ogromne ilości komarów, które tylko nas motywowały do szybkiego tempa marszu.

(czytaj więcej)