Dziś mamy 23 lutego 2024, piątek, imieniny obchodzą:

03 grudnia 2023

Dzieci z pierwszą wizytą w muzeum. Otrzymały pamiątkowe dyplomy

fot. powierzone

fot. powierzone

Pierwsza wizyta w muzeum, ale także te kolejne są wydarzeniami# niepowtarzalnymi. Mamy świadomość z korzyści płynących z pierwszych wspomnień z pobytu w placówce muzealnej.

W minionym tygodniu mięliśmy przyjemność gościć w progach naszego muzeum tych naszych najmłodszych milusińskich z Samorządowego Przedszkola nr 3 w Szubinie z grup Motylki i Smerfy. Dzieci zapoznały się z nowymi słowami takimi jak muzeum, eksponat, wystawa a także zwiedziły wszystkie sale wystawowe. Na zakończenie wizyty pracownik muzeum Iwona Kruk wręczyła wszystkim uczestnikom pamiątkowe dyplomy z naszego pierwszego spotkania. Dziękujemy za wizytę i nie możemy doczekać się kolejnego spotkania już na najbliższej wystawie zabawek z tamtych lat.

Materiał: Kamila Czechowska

Oceń artykuł: 8 6

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
49PLN
Ramka wodna na zdjęcie
25,90PLN
Szkolenie okresowe pracowników
49PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Kolaż ze zdjęć 30x40
16,00PLN
0

Zastrzeż PESEL. Z usługi skorzystało już ponad 2 mln osób

Zastrzeżenie PESELU ma ochronić przed jego nieautoryzowanym# wykorzystaniem i poprawić bezpieczeństwo naszych danych. Od 17 listopada swój numer PESEL zastrzegło ponad 2 mln obywateli, należy jednak pamiętać, że instytucje finansowe będą miały obowiązek sprawdzania bazy zastrzeżonych numerów PESEL od 1 czerwca tego roku i od tego dnia nasze dane będą w pełni chronione.

(czytaj więcej)
0

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. Choroba może dotknąć każdego

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją został ustanowiony przez #Ministra Zdrowia w 2001. Jest on obchodzony w dniu 23 lutego.

(czytaj więcej)
0

Bezpieczny powrót z ferii. O czym warto pamiętać?

Przed nami ostatni weekend ferii zimowych, co wiązać się będzie ze zwiększonym# ruchem na drogach krajowych. Pogoda może być zmienna, aczkolwiek warunki atmosferyczne na przeważającym obszarze Polski będą przypominały wczesną wiosnę. To jednak nie zwalnia nikogo z przestrzegania kluczowych zasad bezpieczeństwa, o których należy pamiętać przed podróżą i w jej trakcie.

(czytaj więcej)
0

Relacja między psami, a ich przewodnikami. Badania naukowe

Na terenie potulickiej jednostki odbyły się badania# służące zebraniu danych dotyczących relacji powstających między psami pracującymi w służbie mundurowej, a ich przewodnikami.

(czytaj więcej)