Dziś mamy 30 maja 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

08 maja 2024

Dzieci zawitały do remizy. Spotkanie ze strażakami

fot. OSP Rynarzewo

fot. OSP Rynarzewo

Jak zapewne wiecie miesiąc maj przebiega pod znakiem #ochrony przeciwpożarowej. To 4 maja strażacy na całym świecie obchodzą "Dzień Strażaka". I to właśnie w maju nasi milusińscy najchętniej odwiedzają naszą remizę.

W dniach 6-7 maja, do naszej remizy zawitały dzieci z miejscowej szkoły podstawowej. W poniedziałek były to przedszkolaki, a we wtorek pierwsze klasy.

Z tego miejsca dziękujemy naszym druhom za poświęcony czas.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszej remizy. Jeśli tylko, któryś z druhów jest na miejscu, zawsze można nas odwiedzić.

Materiał: OSP Rynarzewo

Oceń artykuł: 6 5

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 1 (1)

    Ja, w dniu 08-05-2024 16:33:13 napisał:

    Szubin jak Szubin co tu dzieciom pokazać ? strażaków

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Pamiątka A4
20,00 zł PLN
Korzystanie ze środowiska
500PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
189PLN
Zdjęcia do dokumentów
35,00 złPLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
0

Przeciwdziałanie przestępczości środowiskowej. Szkolenia dla policjantów

Radom, Kielce, Lublin, Białystok, Gorzów Wielkopolski, Bydgoszcz#, Katowice, Rzeszów i Warszawa – to miasta na mapie tegorocznego cyklu szkoleń dla funkcjonariuszy Policji pn. „Zwalczanie i przeciwdziałanie przestępczości środowiskowej w zakresie gospodarowania odpadami oraz transportowania odpadów w ruchu krajowym i międzynarodowym”. W lutym, marcu i kwietniu 2024 r. eksperci Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska przeprowadzili wykłady na Mazowszu, w Świętokrzyskim, na Lubelszczyźnie i Podlasiu. 22 i 23 maja odbyły się kolejne szkolenia – w Gorzowie Wielkopolskim i Bydgoszczy.

(czytaj więcej)
0

Tydzień Promocji Karmienia Piersią. Ważne jest wsparcie

Rozpoczął się Tydzień Promocji Karmienia Piersią. Zachęcamy do# karmienia piersią, ale pamiętamy także o mamach, które z różnych przyczyn nie mogą karmić naturalnie. Pamiętajmy o wzajemnym szacunku i wsparciu.

(czytaj więcej)
0

Wstęp na wystawę bezpłatny. Pałac Krasińskich dostępny dla odwiedzających

Rękopisy Cypriana Kamila Norwida, kronik Galla Anonima czy oryginał #utworu „Mury” Jacka Kaczmarskiego – to tylko niektóre ze zbiorów Biblioteki Narodowej, które od 21 maja można obejrzeć w zmodernizowanym i otwartym dla zwiedzających Pałacu Krasińskich w Warszawie.

(czytaj więcej)
0

Komary motywowały do szybkiego marszu. Wędrówka w otoczeniu jezior

W dzisiejszej wędrówce uczestniczyło #16 osób. Przejście wokoło jeziora Witosławskiego i Rościmińskiego nie przysparzało by większych problemów, gdyby nie ogromne ilości komarów, które tylko nas motywowały do szybkiego tempa marszu.

(czytaj więcej)